Miss Polski 2020: to ona reprezentuje Warszawę! Zobacz zdjęcia pięknej Angeliki Duszczyk [GALERIA]

2021-01-14 7:21 P.R
Miss Polski 2020: to ona reprezentuje Warszawę! Zobacz zdjęcia pięknej Angeliki Duszczyk [GALERIA]
Autor: https://www.instagram.com/p/CHIVdGbHUMA/ https://www.instagram.com/p/CHsLJ9bHYRd/ Miss Polski 2020: to ona reprezentuje Warszawę! Zobacz zdjęcia pięknej Angeliki Duszczyk [GALERIA]

Już w najbliższą niedzielę, 17 stycznia, po raz trzydziesty pierwszy odbędzie się konkurs Miss Polski. Już teraz poznaliśmy wszystkie 23 piękne finalistki. Warszawę reprezentuje prześliczna Angelika Duszczyk, która zachwyciła jury nie tylko swoją urodą, lecz również wspaniałym charakterem! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię jej najlepszych fotek! Czy to Angelika zostanie nową Miss Polonia?

Miss Polski 2020: to ona reprezentuje Warszawę! Zobacz zdjęcia pięknej Angeliki Duszczyk! Nasza kandydatka ma spore szanse, by włożyć koronę. Chcecie się przekonać? Poniżej publikujemy galerię jej zdjęć! Gwarantujemy - będziecie nią zachwyceni!

Miss Polonia 2020 - co będzie się działo?

Tegoroczny finał konkursu Miss Polski będzie zupełnie inny niż poprzednie. Po raz pierwszy w historii z uwagi na trwająca pandemię konkurs ten odbędzie się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Relacja na żywo z wydarzenia będzie można oglądać od godz. 20:00 w Polsacie. Kto będzie reprezentował Warszawę? Tegoroczną pretendentką do korony reprezentującą Warszawę jest 27-letnia Angelika Duszczyk. Angelika ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka kliniczna, a wśród jej zainteresowań jest zdrowe odżywianie.Jak sama mówi o sobie, w przyszłości chciałaby zrobić kurs na trenera od przygotowania motorycznego do sportów takich jak piłka nożna, tenis bądź sztuki walki.Na co dzień pracuje w powietrzu, czyli jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Od najmłodszych lat trenowała tańce latynoamerykańskie, później swoje pasje rozwijała sportowo w siatkówce, koszykówce i tenisie. Jej pasją są również szkice architektoniczne.Czy Angelika Duszczyk dołączy do panteonu Miss Polski? Wszystko będzie jasne 17 stycznia.O wyjątkową atmosferę spotkania zadbają m.in. Kortez, Paweł Domagała i Anna Wyszkoni. W jury zasiądą zaś m.in. Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława i Katarzyna Krzeszowska .Uroczysta gala finałowa odbędzie się w Warszawie, w studiu Cyfrowego Polsatu, a gospodarzami wieczoru będą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik mają KRYZYS?