Millennium Docs Against Gravity: Gdzie kupić wejściówki?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Millennium Docs Against Gravity: Gdzie kupić wejściówki?

Millennium Docs Against Gravity: Wejściówki na festiwal dostępne tylko do niedzieli 15.08.!

2021-08-13 19:57

Blisko 150 filmów dokumentalnych na jednym festiwalu! Millennium Docs Against Gravity rusza już za trzy tygodnie. Znany jest pełny program imprezy. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć.

- Oficjalnie! Program 18. edycji Millennium Docs Against Gravity czeka na mdag.pl, by go odkryć! To niemal 150 filmów dokumentalnych, prezentujących olbrzymie zróżnicowanie pod względem miejsc, w których powstały, ale także formy - znajdują się wśród nich filmy pełnometrażowe, krótkometrażowe, animacja oraz seriale dokumentalne - informują organizatorzy festiwalu.

Millennium Docs Against Gravity: Gdzie odbędzie się festiwal? [MIASTA]

Festiwal odbędzie się od 3 do 12 września w siedmiu miastach:

  • Warszawie,
  • Wrocławiu,
  • Gdyni,
  • Poznaniu,
  • Katowicach,
  • Lublinie
  • i Bydgoszczy,

a następnie online od 16 września do 3 października.

Jak przekazał urząd, w tegorocznym konkursie głównym zostanie zaprezentowanych 14 filmów, wśród nich produkcje opowiadające o Bliskim Wschodzie, Rosji, Polsce, Filipinach czy Zimbabwe. Wśród sekcji, które zostaną zaprezentowane widzom znalazły się dobrze znane już oglądającym: Bohaterowie są wśród nas, Klimat na zmiany, Historie intymne, Miejsca, Człowiek w kinie, Muza i wena, Fetysze i kultura czy Czwarte oko.

Czytaj także: Nowe zasady Google. Serwis wprowadza większą kontrolę nad wizerunkiem w sieci

Z nowości będzie można zobaczyć sekcje: Oblicza Ameryki Łacińskiej, czyli spojrzenie na różnorodność tego regionu świata; Kryminalne zagadki MDAG (dokumentalne opowieści z nutą grozy) czy Życie w czasach pandemii - zbiór polskich filmów będących kroniką rzeczywistości w trakcie lockdownu.

Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity to największy festiwal filmowy w Polsce. Ostatnia edycja odbyła się w formie hybrydowej i zgromadziła łącznie 170 700 widzów.

QUIZ. Sobotnie dyktando ortograficzne. Tych błędów nie popełnia nawet 8-latek

Pytanie 1 z 10
Ka(?)dy człowiek pot(?)ebuje składnik(?)w od(?)ywczych.
ESKA rozkręca FestimprESKĘ na FestFestivalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE