pociąg

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Podróże

Milion biletów na pociąg w obniżonych cenach. PKP startuje ze specjalną akcją

2023-10-03 14:31

Przedstawiciele PKP Intercity poinformowali oficjalnie o starcie akcji, która może naprawdę spodobać się wielu podróżnym. Do sprzedaży trafił bowiem milion biletów w promocyjnych cenach. Przy okazji tego ogłoszenia dowiedzieliśmy się, ilu pasażerów w tym roku zdążyło już wybrać usługi przewoźnika.

Milion biletów na PKP Intercity w promocji

- Do końca października pasażerowie mogą skorzystać z tańszych przejazdów. Połączenia kategoriami IC i TLK będą dostępne już za 19 zł, a EIP, obsługiwane pojazdem Pendolino, na trasie Warszawa – Kraków czy Warszawa – Gdańsk nawet za 49 zł - przekazali przedstawiciele PKP Intercity 1 października.

Warto zaznaczyć, że promocyjna oferta obejmuje także przejazdy w pierwszej klasie. Jeszcze taniej pojadą natomiast ci, którym przysługują ustawowe zniżki.

PKP Intercity chwali się liczbą pasażerów

Poza poinformowaniem o wprowadzonej promocji, PKP ujawniło tegoroczną liczbę podróżnych, którzy skorzystali z ich usług.

- Od stycznia do września przewieźliśmy ponad 50 mln pasażerów, a naszym celem na koniec roku jest przekroczenie 60 mln. Chcemy przekonać kolejne osoby, że podróże z narodowym przewoźnikiem są szybkie i komfortowe. Od początku października ponownie udostępniamy ogromną pulę promocyjnych biletów – podkreślił cytowany w komunikacie wiceprezes PKP Intercity Tomasz Gontarz.

Dyniowy ogród w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Lotnisko w Modlinie zagrożone! Brakuje pieniędzy na remont, przewoźnik wycofuje loty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE