Miasto szykuje niespodziankę na Walentynki! To będzie coś wielkiego! [WALENTYNKI 2O2O]

2020-02-13 16:37 AGO
Warszawa szykuje niespodziankę na Walentynki!
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Warszawa szykuje niespodziankę na Walentynki!

Już za kilkanaście dni Walentynki - święto wszystkich zakochanych. Już teraz w sklepach możemy znaleźć gigantyczne pluszowe serca i inne gadżety. Restauracje szykują wyjątkowe pakiety dla par. Wszyscy zakochani myślą o tym jak zaskoczyć swoją drugą połówkę. W tym roku władze Warszawy także szykują niespodziankę z okazji Dnia Zakochanych - trudno będzie ją przeoczyć!

Listy, czekoladki, pluszowe misie - w sklepach już teraz widać, że zbliżają się Walentynki. Święto Zakochanych każdego roku jest obchodzone
14 lutego. Początkowo świętowano tylko w Stanach Zjednoczonych, ale tradycja szybko rozprzestrzeniła się też na inne państwa. W Polsce już w szkole z okazji Walentynek dzieci przyklejają sobie naklejki w kształcie serduszek i wymieniają się walentynkowymi kartkami. Co więcej, także w kościele 14 lutego obchodzony jest dzień św. Walentego. W tym roku nawet władze Warszawy postanowiły świętować - w bardzo wyjątkowy sposób!

W Walentynki słynny napis "I love Warsaw" zmieni się! Na miejscu drugiego wyrazu pojawi się czerwone serce. Zarząd Dróg Miejskich podał tę informację w mało romantyczny sposób - informując o demontażu świątecznej iluminacji. Więcej na ten temat przeczytasz >>TUTAJ<<.