Metro

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS

Metro w Warszawie znów borykało się z utrudnieniami. Kilka stacji zostało zamkniętych

2023-03-16 17:33

Metro w Warszawie ponownie zmagało się z problemami. O utrudnieniach poinformowali przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego. Czego musieli się spodziewać pasażerowie?

Metro w Warszawie - utrudnienia

Początkowo, ok. godz. 16:40 WTP poinformował na swojej stronie internetowej, że "z przyczyn technicznych do odwołania występują utrudnienia w kursowaniu pociągów linii metra M1". Jak przekazano, pociągi mogły kursować ze zmniejszoną częstotliwością.

Niestety, ok. godz. 17:00 sytuacja dodatkowo się skomplikowała. - Pociągi linii metra M1 z przyczyn technicznych kursują na odcinkach Młociny – Stokłosy i Stokłosy - Młociny. Zamknięte zostały stacje: Imielin, Natolin i Kabaty - poinformowano.

Czytaj również: Wiemy, co z meczem Polska - Albania na PGE Narodowym. Jest decyzja PINB

Na ulice ruszyła zastępcza linia autobusowa, kursująca na trasie: Metro Kabaty – KEN – Metro Stokłosy – KEN – Bartoka – KEN – Metro Kabaty. Poza tym wydłużono trasę linii 710, 724 i 742, które kursują: :… – Wąwozowa – KEN – Bartoka – KEN – os. Kabaty.

Na szczęście, ok. godz. 17:30 ruch powrócił do normy.

Zobacz, jak wyglądają pociągi warszawskiego metra dla Kijowa:

Trzaskowski na Bielanach. Co zadeklarował mieszkańcom?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE