metro

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Metro w Warszawie nie ma przed tobą tajemnic? Sprawdź, jak dobrze znasz stacje

2023-03-15 15:35

Metro w Warszawie codziennie przewozi tysiące pasażerów - zarówno mieszkańców, jak i turystów. W najbliższych latach ten środek transportu ma się w stolicy znacząco rozwijać. Sprawdź jednak, jak dobrze znasz stacje, z których można korzystać już dziś.

Metro w Warszawie. Jak dobrze znasz jego stacje?

Metro w Warszawie już dziś ma łącznie 38 stacji, a w najbliższych latach będzie ich tylko przybywać. Co więcej, do 2050 roku warszawiacy mają mieć możliwość korzystania nie z dwóch, a z pięciu linii podziemnej kolejki. Póki co mieszkańcom muszą jednak wystarczyć M1 i M2.

Czytaj również: Rozlicz PIT w Warszawie i wygraj toyotę! Loteria dla mieszkańców

Ci, którzy na co dzień nimi jeżdżą, bez wątpienia doskonale znają listę stacji. Czy jednak są w stanie bez problemu rozpoznać je na zdjęciach? W naszym quizie możecie sprawdzić swoją wiedzę i dowiedzieć się, czy jesteście prawdziwymi ekspertami od metra w Warszawie.

Metro w Warszawie wciąż się rozwija. Znasz wszystkie jego stacje? [QUIZ]

Pytanie 1 z 6
Która ze stacji metra w Warszawie znajduje się na zdjęciu?
metro

Zobacz, jak będą wyglądać nowe stacje metra Plac Konstytucji i Muranów:

Rafał Trzaskowski: Ruszyła budowa metra na Bemowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE