MBank: Awaria systemu w banku. Problemy z aplikacją i stroną internetową

2020-08-06 6:02
Problemy z aplikacją mBank
Autor: czytelnik ESKA Warszawa Problemy z aplikacją mBank

Awaria systemu w mBanku. Nie działa aplikacja, są też problemy w działaniu strony internetowej. Klienci dostają też mnóstwo powiadomień. Bank opublikował komunikat w tej sprawie. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Awaria w mBanku

Awaria systemu mBank. Klienci zgłaszają problemy z zalogowaniem się do aplikacji, nie można także otworzyć strony
banku. Aplikacja wysyła użytkownikom mnóstwo powiadomień. Bank wydał w tej sprawie powiadomienie na twitterze.

- Przepraszamy za wysłanie do Was testowych wiadomości push w aplikacji. Prosimy, nie reagujcie na nie. Klikanie w powiadomienia, powoduje spowolnienie działania aplikacji, Prosimy o chwilę cierpliwości. Mogą wystąpić również opóźnienia w połączeniach z call center - informuje mBank.

Dziwne powiadomienia push

Klienci otrzymali powiadomienia m.in. o treści "ęśąćż" czy "życzymy miłego dnia. Sprawę skomentował także zastępca rzecznika mBanku.

- Przepraszamy za te pushe. To miał być tylko ograniczony test. Prosimy nie logujcie się na razie do aplikacji bo jest przez to przeciążone - czytamy.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE