Mazowieckie. Śmiertelny wypadek w Żdżarowie. 27-latek zginął, 20-latka w szpitalu

2022-10-22 14:49
Śmiertelny wypadek w Żdżarowie
Autor: mat. policji

27-letni mężczyzna zginął, a 20-letnia kobieta została ranna w wypadku, do którego doszło na DK 50 w Żdżarowie, w powiecie sochaczewskim (Mazowieckie). Policja ustala, dlaczego doszło do zderzenia volvo i volkswagena golfa - poinformowała w sobotę mł. asp. Malwina Wlazło z mazowieckiej policji.

Wypadek wydarzył się w piątek o godz. 23.30 na DK 50 w miejscowości Żdżarów w gm. Sochaczew. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volvo 27-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem.

"Mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca golfem 20-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala" – przekazała mł. asp. Wlazło. Dodała, że policja pod nadzorem prokuratury prowadzi działania zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tragicznego wypadku.

Matka i syn zatrzymani za posiadanie narkotyków

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE