Marsz Miliona Serc

Marsz Miliona Serc przeszedł ulicami Warszawy! Ogromne tłumy Polaków w stolicy [ZDJĘCIA]

2023-10-02 8:10

Ruszył długo zapowiadany przez Koalicję Obywatelską Marsz Miliona Serc. Równo o 12:00 na scenie ustawionej przy rondzie Romana Dmowskiego do tłumów przemówił Donald Tusk. Według organizatorów na ulicach Warszawy jest około milion Polaków. Sprawdźcie zdjęcia z Marszu Miliona Serc.

Chwilę przed godz. 13:00 w Warszawie, spod ronda Romana Dmowskiego ruszył Marsz Miliona Serc. Wcześniej z trybuny do zgromadzonych tłumnie Polaków przemówił Donald Tusk. Po nim głos zabrali Rafał Trzaskowski, Włodzimierz Czarzasty, Michał Kołodziejczak, Robert Biedroń i Jerzy Owsiak. Szef KO z trybuny zdradził, że w okolicach godz. 12:00 w centrum Warszawy był niecały milion osób.

CZYTAJ TAKŻE: Marsz Miliona Serc w Warszawie. Ratusz przekazał informację o frekwencji

Oficjalnych informacji odnośnie frekwencji jeszcze nie ma, ale prawdziwe tłumy na ulicach Warszawy są faktem. Widać to na zdjęciach w naszej galerii. A kolejni Polacy, jak widzimy na materiałach udostępnianych na portalu X (dawny Twitter) przez Platformę Obywatelską, tłumy Polaków utknęły w metrze.

Ruszył Marsz Miliona Serc w Warszawie! Milion Polaków na ulicach [ZDJĘCIA]

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE