W Kętrzynie padła szóstka w Lotto. Ile milionów zgarnął szczęściarz?

i

Autor: lotto.pl W Kętrzynie padła "szóstka" w Lotto. Ile milionów zgarnął szczęściarz?

Wydarzenia

Lotto spróbuje pobić rekord Guinnessa. Każdy dorosły ma szansę zapisać się w historii

2023-05-25 16:56

Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Polska gra liczbowa Lotto, największy organizator loterii pieniężnych w Polsce spróbuje za kilka dni pobić rekord Guinnessa. Każdy dorosły będzie mógł pomoc marce Totalizatora Sportowego, wystarczy jedynie zdrapać zdrapkę i pobrać darmową wejściówkę.

Polska firma Totalizator Sportowy podnosi wysoko poprzeczkę i zmierza ku rekordowi Guinnessa. Jeden z jej produktów, gra liczbowa Lotto ma zamiar zapisać się w historii. Już 28 maja na PGE Narodowym odbędzie się oficjalna próba pobicia rekordu Guinnessa w drapaniu zdrapek. Każdy dorosły może wziąć udział.

Pobij rekord w drapaniu zdrapek razem z Lotto

Próba ustanowienia nowego rekordu odbędzie się już 28 maja w Warszawie na PGE Narodowym. W tę niedzielę od 11:00 do 15:00 każdy dorosły ma szansę spróbować szczęścia w zdrapywaniu zdrapek, a przy tym wpisać się do historii rekordów Guinnessa.

Organizator przygotował również wiele innych atrakcji czekających na przyszłych uczestników. Na zarejestrowanych czekać będą między innymi gry zręcznościowe, spotkania z influencerami oraz "Szkic Boty", które tworzą portrety za pomocą sztucznej inteligencji. Całość odbywać się będzie przy dźwiękach muzyki miksowanej przez DJ-a Hugo.

Gdzie pobrać wejściówkę?

Szczegółowe informacje dotyczące niedzielnego wydarzenia znajdują się na stronie www.modanazdrapki.pl. Aby zostać uczestnikiem, należy skorzystać z wymienionej strony i pobrać darmową wejściówkę.

Każdy uczestnik próby pobicia rekordu Guinnessa otrzyma własny unikalny pakiet startowy, który zawiera osiem zdrapek i kilka gadżetów. Do wzięcia udziału w akcji zaproszone są wyłącznie osoby pełnoletnie. Jak informuje organizator, liczba miejsc jest ograniczona, więc żeby mieć pewność startu, lepiej zapisać się jak najszybciej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE