Lotnisko Warszawa-Radom

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Podróże

Lotnisko Warszawa-Radom uruchamia nowy kierunek. Gdzie będzie można polecieć?

2023-07-17 15:44

W poniedziałek, 17 lipca rzeczniczka Polskich Portów Lotniczych Anna Dermont poinformowała o nowym połączeniu z Lotniska Warszawa-Radom. Do zimowej siatki dołączył bowiem kolejny kierunek. Tym razem chodzi o kurort Szarm el-Szejk w Egipcie.

Operatorem wycieczek do Egiptu będzie tureckie biuro podróży Anex Tour. Loty do Egiptu, obsługiwane Boeingami 757-300 ukraińskich linii Skyline Express Airlines, realizowane będą w każdy piątek, od 27 października do 12 kwietnia 2024 r.

Nowe połączenie z Lotniska Warszawa-Radom do Egiptu

- To pierwszy czarter w sezonie zimowym, który dołącza do ogłoszonych wcześniej przez PLL LOT regularnych połączeń zimowych do Rzymu i Paryża – powiedziała Dermont.

Zaznaczyła, że duże zainteresowanie przewoźników i touroperatorów jest efektem bardzo dobrych wyników przewozowych. - Od końca kwietnia, kiedy lotnisko rozpoczęło działalność, odprawiliśmy już ponad 36 tys. osób; tylko w ciągu pierwszych dwóch tygodni lipca z portu skorzystało 12 tys. pasażerów – podkreśliła rzeczniczka.

W sezonie wakacyjnym z Radomia polecieć można do Francji, Włoch, Grecji, Turcji, Bułgarii i Albanii. Podróżni z Warszawy i Kielc mogą skorzystać z bezpłatnych shuttle busów, których rozkład kursowania dostosowany jest do siatki połączeń lotniczych.

Otwarcie lotniska w Radomiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE