ŁOŚ spacerował po Modlińskiej! Straż Miejska wkroczyła do akcji

2021-10-28 12:46
ŁOŚ spacerował po Modlińskiej! Straż Miejska wkroczyła do akcji
Autor: https://strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/bialoleka/5210-los-na-modlinskiej Zdjęcie poglądowe

Dzikie zwierzęta coraz częściej spotykamy również w miastach. Tym razem jeden z łosi wtargnął na ulicę Modlińską w Warszawie. Strażnicy Miejscy z ekopatrolu mieli spore wyzwanie. Zwierzę nie tylko wymagało zbadania. Trzeba je było również odtransportować na bezpieczny teren!

We wtorek 26 października Ekopatrol Straży Miejskiej został wezwany na ulicę Modlińską. To po niej miał spacerować łoś. Sprawę zgłosili obserwatorzy. Gdy mundurowi znaleźli się na miejscu. Sprawę opisano również na stronie internetowej SM w Warszawie.

Funkcjonariusze potwierdzili na miejscu obecność łosia. Zachowywał się spokojnie. Na szczęście nie miał widocznych obrażeń. Strażniczka i strażnik zabezpieczyli teren tak, był zwierzę nie stwarzało zagrożenia dla siebie i innych. Łowczy Lasów Miejskich, który przybył na miejsce, użył bezpiecznego środka usypiającego. Łoś po zapadnięciu w sen został umieszczony w specjalistycznym samochodzie Lasów Miejskich i przetransportowany do swojego naturalnego środowiska.

Ostrów, nie Ostrowia. Wernisaż Michała Żyłowskiego

QUIZ. Jedzenie w przysłowiach ukryte! Uzupełnij brakujące słowa i sprawdź czy zdobędziesz komplet punktów!

Pytanie 1 z 21
I w .............. garnku jedzenie może się przypalić.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE