Liga Mistrzów w Warszawie: Mecz Szachtar Donieck - Real Madryt? Gdzie oglądać na żywo?

2022-10-11 9:34
Stadion Wojska Polskiego
Autor: Wikimedia Commons / Валерий Дед

Już we wtorek na stadionie Legii Warszawa odbędzie się mecz Szachtar Donieck - Real Madryt. To kolejny mecz Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w stolicy Polski. Pierwsze starcie mistrzów Hiszpanii z Szachtarem zakończyło się zwycięstwem Królewskich.

Liga Mistrzów w Warszawie

Liga Mistrzów wróciła do Polski. Tym razem jednak za sprawą ukraińskiego klubu Szachtar Donieck. Ze względu na trwającą w Ukrainie wojnę, mecze drużyny w ramach Ligi Mistrzów odbywają się na stadionie Legii Warszawa. 14 września rozegrany został pierwszy mecz, w którym Szachtar zremisował z Celtikiem Glasgow 1-1. Wkrótce kolejne spotkania Ligi Mistrzów w Warszawie, m.in. z Realem Madryt. Kiedy i o której godzinie się odbędzie?

Mecz Szachtar Donieck - Real Madryt: Kiedy? O której godzinie?

Mecz Szachtar Donieck - Real Madryt odbędzie się 11 października na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21.00.

Czytaj także: Liga Mistrzów w Warszawie: Kiedy kolejne mecze Szachtara Donieck na stadionie Legii Warszawa?

Mecz Szachtar Donieck - Real Madryt [BILETY]

Bilety na mecz Szachtar Donieck - Real Madryt nie są już dostępne, ale ich ceny były gigantyczne. Za pojedynczy bilet trzeba było zapłacić około 1500 zł! Dla porównania, ceny na stronie Realu Madryt zaczynały się od ok. 60 euro, czyli ok. 300 zł. Możliwe, że bilety będą sprzedawane także przed stadionem. Należy jednak uważać na oszustów.

Mecz Szachtar Donieck - Real Madryt: Gdzie oglądać na żywo?

Mecz można oglądać na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Spotkanie można śledzić także online. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport Premium 2, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ online.

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Uczciwie? Możesz świętować już od 6/10

Pytanie 1 z 10
Ile lat panowała królowa Elżbieta II?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE