LEX TVN - oficjalne oświadczenie Rafała Trzaskowskiego: ,, to kpina z prawa, kpina z sojuszników, kpina z obywateli"

2021-08-12 9:22
Tusk premierem Trzaskowski prezydentem
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/ SUPER EXPRESS Tusk premierem Trzaskowski prezydentem

LEX TVN - oficjalne oświadczenie Rafała Trzaskowskiego. 11 sierpnia Sejm przyjął nowelizację ustawy medialnej. Nowelizacja ustawy medialnej przegłosowana w Sejmie. "Za" głosowało 228 posłów, a "przeciw" 216. Głosowanie odbyło się już po godzinie 21.00, a wszystko przez reasumpcje innego głosowania, które dotyczyło przerwania obrad i przeniesienia ich terminu na 2 września. Internauci, politycy, a nawet gwiazdy muzyki zabierają głos.

#LexTVN to kpina z prawa, kpina z sojuszników, kpina z obywateli. A zachowanie marszałek Witek, posłów Kukiz’15 jest pogardą dla wyborców. Argumenty o tym, by polskich mediów nie kupowały podejrzane czy niedemokratyczne kraje (sic!), o ryzyku wejścia do polskich mediów narkobiznesu (co?!), o praniu brudnych pieniędzy są absurdalne. Są absurdalne dla wszystkich, tylko nie dla polityków PiS – zawsze wiernych i robiących wszystko co prezes każe, którzy bez mrugnięcia okiem brną w te niebywałe tłumaczenia. - napisał w mediach społecznościowych Rafał Trzaskowski. Pełną wypowiedź znajdziecie poniżej. 

Grób rodziców Trzaskowskiego został okradziony?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE