Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb 10.08.2021

Autor: Twitter/Legia Warszawa Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb 10.08.2021

Legia Warszawa żegna się z Ligą Mistrzów. Przegrała z Dinamo Zagrzeb [WYNIK MECZU]

2021-08-10 22:49

Wojskowi byli o krok od awansu! Przegrana z Dinamo Zagrzeb oznacza porażkę w Lidze Mistrzów. Legia Warszawa przegrała dziś u siebie 0:1. Teraz pozostała walka o Ligę Europy.

Legia Warszawa walczyła dziś o czwartą rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Po wyjazdowym remisie 1:1, Wojskowi zagrali u siebie. Dinamo Zagrzeb okazał się jednak lepszy. Chorwaci zdobyli pierwszą bramkę jeszcze w pierwszej połowie - w 20. minucie gola zdobył Bartol Franjić. Od tamtej pory wynik nie uległ zmianie. Dla Wojskowych oznacza to porażkę w LM.

Teraz Wojskowi zmierzą się z przegranym z pary Slavia Praga - Ferencvaros. Wiadomo już, że będzie to Slavia Praga. Jeżeli tam przegra, zagra w fazie grupowej nowej Ligi Konferencji, czyli nowym pucharze federacji UEFA.

Kutwa, makatka, jucha. Tak się kiedyś mówiło! Odgadniesz co oznaczają wyrazy? 4/10 to już sukces!