Legia Warszawa - Slavia Praga

Autor: PAPEPAMARTIN DIVISEK Legia Warszawa - Slavia Praga

Legia Warszawa - Slavia Praga SKRÓT MECZU - ważny remis i ostatni występ Juranovića w Wojskowych [WIDEO]

2021-08-20 9:50

W czwartek, 19 sierpnia, Legia Warszawa zmierzyła się ze Slavią Praga w ramach 4. rundy eliminacji do Ligi Europy. Wyjazdowy mecz Wojskowych zakończył się remisem. W naszym artykule znajdziecie skrót tego spotkania.

Legia Warszawa - Slavia Praga - skrót meczu to coś, czego poszukują dziś wszyscy, którzy nie mieli okazji zobaczyć starcia rozgrywanego w czwartek, 19 sierpnia. Tego dnia Wojskowi zmierzyli się z mistrzami Czech w ramach 4. rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. Legia Warszawa trafiła do tych rozgrywek po odpadnięciu z walki o Ligę Mistrzów. Mecz z czeskim klubem odbył się w Pradze. Na wyjeździe w stolicy Czech ostatni raz mieliśmy okazję oglądać występ Josipa Juranovića w koszulce z L-ka na piersi. Obrońca został kupiony przez Celtic Glasgow i niedługo wyjeżdża na testy do Szkocji. Na pewno nie zagra w rewanżu zaplanowanym na 26 sierpnia. Z klubem pożegnał się jednak w pięknym stylu! Chorwat jest zdobywcą jednej z bramek meczu. W sumie, w trakcie spotkania, padło ich aż 4! Po dwie dla każdej drużyny. To ważny remis dzięki któremu sprawa udziału w fazie grupowej Ligi Europy rozstrzygnie się w Warszawie. Warto wspomnieć, że Legia grała bez wsparcia kontuzjowanego Bartosza Slisza. W dalszej części artykułu znajdziecie skrót i wszystkie bramki spotkania.

Skrót meczu Legia Warszawa - Slavia Praga

Mecz Legia Warszawa - Slavia Praga na murawie stadionu Sinobo rozpoczął się równo o 19:00. Po 12 minutach gry sędzia pokazał pierwszy żółty kartonik - Luquinhas został ukarany za faul. Po kolejnych 8 minutach nikt już jednak o tym nie pamiętał, gdyż Mahir Emreli strzelił pierwszego gola w spotkaniu! Po podaniu od Nawrockiego udało mu się przelobować bramkarza Slavii. Gospodarze ruszyli do kontrataku. Jak się szybko okazało, skutecznego. W 33. minucie bramką odpowiedział Alexander Bah.

Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Messiego: Dobry aktor, rozkapryszony dzieciak!

Chwilę przed tym żółtą kartę zobaczył Oscar Dorley ze Slavii, a w 36. minucie - Lindsay Rose. Minutę po tej karze sędziego padła wspomniana bramka Juranovića. Strzał Chorwata był imponujący - Ondřej Kolář nie miał szans na wybronienie. Legia mogła zejść do szatni z prowadzeniem, ale w doliczonym czasie 1. połowy Slavia wyrównała na 2 - 2 dzięki Lukášowi Masopustowi.

W drugiej połowie oba kluby były bardziej zachowawcze. Slavia konstruowała ataki pozycyjne - na szczęście nieskuteczne. Legia zdawała się czekać na okazję do kontrataku, ale piłkarzom zabrakło zdecydowania, a straty piłki rozbijały plan na ofensywę. W 53. minucie Ibrahim Benjamin Traoré dostał żółtą kartkę, po której obie drużyny całkiem odeszły od agresywnej gry. Slavia miała jeszcze dwie okazje na gola - rzut wolny w 70. i główkowanie Traore w 79., ale bramka nie padła. Mecz zakończył się wynikiem z pierwszej połowy. To dobra sytuacja dla Legionistów, którzy będą mogli rozstrzygnąć dwumecz u siebie. Poniżej skrót wideo meczu Legia Warszawa - Slavia Praga.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!