Legia Warszawa - Piast Gliwice: kibice przygotowali spot promujący spotkanie. Pękniecie ze śmiechu!

2022-08-04 12:17
Kibice zapowiadają mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice
Autor: https://twitter.com/KonRafal1 Kibice zapowiadają mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice

W piątek, 5 sierpnia Legia Warszawa mierzy się z Piastem Gliwice w ramach czwartej kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Grupa kibiców Wojskowych przygotowała zabawny spot promujący spotkanie. Zachęcają w nim, by "nie być jak większość"

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice na pewno ściągnie na stadion przy Łazienkowskiej 3 wielu fanów obu drużyn. Przed 4 kolejką Ekstraklasy Legia ma na koncie jedną wygraną, jedną przegraną i jeden remis. Z czterema punktami zajmuje 7. miejsce w tabeli. Piast niezbyt dobrze rozpoczął sezon. Po dwóch przegranych meczach piłkarze z Gliwic są na przedostatnim miejscu. Jak będzie wyglądała sytuacja obu klubów po starciu? O tym przekonamy się w piątek, 5 sierpnia. Pierwszy gwizdek zabrzmi o 20:30. Do dopingowania Legii zachęcają zaś fani drużyny. Spot promujący spotkanie jest jednak dość nietypowy. Widzimy w nim zamaskowanych kiboli uzbrojonych w... chochle, trzepaczki, łopaty i kosy. Towarzyszą im urocze pieski.

Sąsiad chciał mnie zaszlachtować maczetą

Kibice Legii z przymrużeniem oka: "Gdybyśmy byli, jak większość ekip"

Spot zapowiadający mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice opublikowano na Twitterze jednej z grup fanowskich. Krótkie wideo to satyra na stadionowych kiboli. W wideo widzimy grupę zamaskowanych chuliganów, którzy pełni agresji wymachują przyborami kuchennymi, narzędziami ogrodniczymi, a nawet gałęzią z liśćmi. "Kibolom" towarzyszą dwa psy: labrador i niepozorny kundelek. "Gdybyśmy byli, jak większość ekip, zrobilibyśmy to tak" - głosi napis wyświetlający się przed nagraniem. Wideo kończy zaś zdanie: "Nie bądź, jak większość, dopinguj na stadionie".

Legia obniży cenę za frekwencję

Do kibicowania drużynie w czasie meczu z Piastem i innych spotkań w wyjątkowy sposób zachęca też sama Legia. Najnowsza inicjatywa klubu przewiduje trwające przez 24 godziny zniżki, których wysokość zależeć będzie od frekwencji na trybunach. Jeśli na danym meczu przekroczy ona określone wartości, cena biletów na kolejne spotkanie domowe zostanie obniżona wg. poniższego wzoru:

  • 15 tys. osób w trakcie meczu to 15% taniej przez 24 godziny.
  • 17 tys. osób w trakcie meczu to 20% taniej przez 24 godziny.
  • 20 tys. osób w trakcie meczu to 25 % taniej przez 24 godziny.
  • 22 tys. osób w trakcie meczu to 30 % taniej przez 24 godziny.
  • 25 tys. osób w trakcie meczu to 35 % taniej przez 24 godzin

Następny domowy mecz Legii to spotkanie z Górnikiem Zabrze zaplanowane na 19 sierpnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE