Legia Warszawa - Flora Tallinn: DATA meczu 2. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów

2021-07-15 12:53
Legia Warszawa
Autor: PAP / Piotr Nowak Legia Warszawa

Legia Warszawa początek starań o Ligę Mistrzów ma już za sobą. W środę, 15 lipca, w pięknym stylu pokonała FK Bodo/Glimt - norweskich rywalów z 1. rundy eliminacyjnej LM. Teraz wojskowi szykują się na kolejnych przeciwników. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy jest mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn w ramach 2. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

Legia Warszawa - Flora Tallinn to mecz 2. rundy kwalifikacji do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. Runda 1. okazała się dla Legionistów bardzo udana. W dwumeczu przeciwko mistrzom Norwegii, klubowi FK Bodo/Glimt, uzyskali wynik 5-2. Z pierwszego spotkania przywieźli jednobramkową zaliczkę (3-2). Grając u siebie nie dali szans Norwegom. W środę, 14 lipca, pokonali Skandynawów 2-0 (skrót tutaj). Teraz podopieczni Czesława Michniewicza muszą się przygotować na rywali rundy 2. Flora Tallinn to mistrzowie Estonii. W 1. rundzie kwalifikacyjnej pokonali Hibernians FC, czyli triumfatorów Maltańskiej ligi w sezonie 2020/2021. Estończycy są teoretycznie słabsi od Norwegów. Legioniści nie powinni jednak polegać na statystykach i szykować się, jak na mecz z silnym przeciwnikiem. Kiedy i gdzie pierwszy mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn? Datę i miejsce poznacie w dalszej części artykułu.

Pijani piraci z Karaibów dokonali abordażu w Gdańsku

Kiedy jest mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn?

Legioniści nie będą mieli zbyta wiele czasu na przygotowania do meczu z Florą Tallinn. Mecz 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA już 21 lipca o godzinie 21:00. Gdzie zaś się odbędzie?

Gdzie będzie mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn?

Legioniści najpierw zagrają u siebie. Mecz 21 lipca rozegrany zostanie w Warszawie. Areną zmagań będzie tamtejszy stadion Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE