Legia Warszawa - apilkacja mobilna. Jak pobrać i korzystać? Co o niej wiemy? [INFORMATOR]

2020-01-13 12:10
Piłka
Autor: Canva.com

Nowa aplikacja Legii Warszawa właśnie stała się dostępna! Znajdziemy w niej informacje o zawodnikach, trenerach, stadionie czy innych sekcjach sportowych Legii. Będziemy mogli również szybko i prosto kupić bilet na mecz lub wyrobić kartę kibica. Co jeszcze w niej znajdziemy? Jak ją pobrać i czy działa na wszystkich systemach? Dowiedzcie się więcej na ESKA Warszawa.

Zarejestrowanym użytkownikom daje ona pierwszeństwo w dostępie do większości treści wideo i sparingi pierwszej drużyny na wyłączność. Aplikacja będzie uzupełnieniem strony internetowej i kanałem, w którym chcemy opowiadać najciekawsze historie z życia Legii. Jednym kliknięciem użytkownik może przejść do mobilnej strony Legia.com, kupić bilety na najbliższy mecz ukochanej drużyny czy dodać do kalendarza wyjątkowe wydarzenie przy ul. Łazienkowskiej - zachwalają władze klubu.

Źródło: WSP

Aplikacja Legii Warszawa - jak pobrać?

Aplikację można już pobrać w na telefony i tablety z oprogramowaniem Android poprzez Sklep Play.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE