"Kurs na szczepienie": Linia 902 za darmo zawiezie warszawiaków na szczepienia!

2021-01-26 20:51
 Kurs na szczepienie: Linia 902 za darmo zawiezie warszawiaków na szczepienia!
Autor: pixabay.com "Kurs na szczepienie": Linia 902 za darmo zawiezie warszawiaków na szczepienia!

Warszawa uruchamia nową linie 902 o nazwie "Kurs na szczepienie". Autobus za darmo dowiezie mieszkańców stolicy na stadion PGE Narodowy, gdzie znajduje się jeden z największych punktów szczepień. Od kiedy będzie działać nowa linia? Na jakich przystankach się zatrzyma?

dr Paweł Grzesiowski: Początek prac nad szczepionką miał miejsce 10 lat temu [Super Raport]

"Kurs na szczepienie": Rusza linia 902

Jeden z największych punktów szczepień w stolicy znajduje się na stadionie PGE Narodowym. To właśnie tam za darmo dowiezie mieszkańców stolicy autobus linii 902. To bardzo rozległy teren - odległość od stacji metra Stadion Narodowy do punktu to około kilometr. Pokonanie takiego dystansu, szczególnie dla seniorów, może być trudne.

Kiedy rusza "Kurs na szczepienie"?

Specjalna linia autobusowa 902 rusza 28 stycznia. Połączy stacje metra i kolei z punktem szczepień i punktem rejestracji. Przejazd będzie bezpłatny. Autobus będzie jeździł we wszystkie dni tygodnia co 20 minut. Pierwszy odjazd z przystanku przy metrze w kierunku punktu szczepień zaplanowano o godz. 7.20 a ostatni o godz. 20.02. W przeciwną stronę, w kierunku metra, autobusy spod stadionu PGE Narodowego ruszą: pierwszy o godz. 7.38, ostatni o godz. 20.20.

Czytaj także: Koronawirus na żywo. Nowe obostrzenia, kolejne przypadki, rekordy zgonów, liczba zaszczepionych osób

Linia 902: Przystanki

902 METRO STADION NARODOWY – Sokola – J. Zamoyskiego – teren Stadionu Narodowego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.

Przystanki będą przy wyjściu z metra i ze stacji kolejowej (czyli tu, gdzie dziś stają autobusy 125, 146, 147, 202, E-1), w pobliżu budynku dworca kolejowego Warszawa Stadion, na wysokości punktu szczepień i przy punkcie rejestracji w rejonie ronda Waszyngtona.Na przystankach pomocą pasażerom będą służyli informatorzy ZTM.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

[QUIZ] Flagi świata! Myślisz, że to takie proste?

Pytanie 1 z 10
Czyja to flaga?
[QUIZ] Dopasujesz flagę do kraju?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE