Kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Na liście co najmniej jedna warszawianka!

2020-01-20 21:34 AGO
Taniec z Gwiadami
Autor: Super Express, fot. Marek Kudelski Taniec z Gwiadami

Wkrótce rozpocznie się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami"! Taneczny program totalnie skradł serca widzów, dlatego już wiosną będziemy mogli obejrzeć jedenastą edycję show! Wśród znanych nazwisk, które do tej pory wyciekły do sieci, znalazła się jedna warszawianka. Wiele wskazuje na to, że to właśnie ona będzie największą gwiazdą tej edycji.

"Taniec z Gwiazdami" po raz pierwszy był emitowany na antenie TVN w 2005 roku. Po przerwie program wrócił, ale tym razem do Polsatu. Trudno znaleźć nazwisko, które nie pojawiło się jeszcze w tanecznym show. Co więcej, widzowie wielokrotnie zarzucali produkcji, że lepiej kojarzą tancerzy, którzy szkolą gwiazdy, niż same gwiazdy. W tej edycji programu - póki co - na liście gwiazd znalazły się same gorące nazwiska! Wśród nich co najmniej jedna warszawianka, która ma dużą szansę na zwycięstwo!

W poprzedniej edycji kryształową kulę otrzymał Damian Kordas. Razem z nim o statuetkę walczyli m.in. Ola Kot, Sandra Kubicka czy Barbara Kurdej-Szatan.

Wiosną na antenie Polsatu zobaczymy równie gorące nazwiska. Jak informował Super Express, w programie wezmą udział m.in. Marcin Bosak, Ania Karwan, Edyta Zając czy Julia Wieniawa!
To ostatnie nazwisko wzbudza najwięcej emocji! Ostatni rok zdecydowanie należał do młodziutkiej aktorki. Wzięła udział w wielu
produkcjach filmowych, telewizyjnych, a także wydała swój singiel. Piękna, młoda i ceniona artystka nie zwalnia tempa. Mimo wielu obowiązków postanowiła spróbować swoich sił w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Julia bez wątpienia może liczyć na głosy swoich fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją prawie 1,5 mln osób!

Cała lista gwiazd, które wystąpią w tanecznym show nie jest jeszcze znana. Wśród nazwisk wymieniano też Sarę Boruc. Artystka potwierdziła, że otrzymała propozycję wzięcia udziału w programie, ale odmówiła ze względu na swoje obowiązki. Boruc zamierza skupić się na wychowaniu małego synka, którego niedawno urodziła znanemu piłkarzowi Arturowi Borucowi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE