Zaginiony Krzysztof Dymiński

i

Autor: facebook.com/agnieszka.dyminska.50, Policja

Wydarzenia

Przełom w sprawie zaginionego Krzysztofa Dymińskiego? Udostępniono nagranie z kamerki samochodowej

2023-09-20 14:39

Krzysztof Dymiński, 16-latek z okolic Warszawy, nadal jest poszukiwany. Młody chłopak wyszedł z domu prawie cztery miesiące temu i zapadł się pod ziemię. Do sieci trafiło nagranie z kamerki samochodowej, które może być przełomem w tej sprawie. Nastolatek miał zostać zauważony, gdy szedł drogą krajową nr 11 w kierunku Poznania.

To nagranie może być przełomowe. Mama Krzysztofa: "W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn"

Poszukiwania nastolatka trwają intensywnie od kilku miesięcy. Ostatnie informacje mówiły, że 16-latek był widziany nad polskim morzem. Teraz internet obiega nagranie z kamerki samochodowej, na którym być może zarejestrowano Krzysztofa, zmierzającego pieszo drogą krajową nr 11 z Koszut do Kórnika w stronę Poznania.

Wideo z kamerki samochodowej otrzymała mama zaginionego chłopaka. We wpisie na swoim Facebooku relacjonowała, że mężczyzna widoczny na nagraniu w jej ocenie to właśnie Krzysiek. Natomiast jak twierdzi kobieta, nie jest tego w 100 proc. pewna.

Świadkowie widzieli Krzyśka nad morzem

Do akcji poszukiwawczej zaangażowane są służby na terenie całego kraju oraz bezinteresowni ludzie, którzy chcą pomóc rodzinie Krzysztofa. Ostatnie informacje mówiły o tym, że 16-latka zauważono nad polskim morzem.

"Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku" - taki wpis, cytowany przez se.pl, pojawił się na grupie mieszkańców nadmorskich Rowów. Krzysztof miał być widziany nad morzem również w połowie sierpnia, także w Rowach i pod koniec sierpnia w Ustce.

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego

Zaginiony 16-letni Krzysztof Dymiński jest szczupły, ma 174 centymetry wzrostu, niebieskie oczy i ciemne blond włosy. Jego znakiem szczególnym jest aparat ortodontyczny na zębach. W dni zaginięcia nastolatek był ubrany w ciemne spodnie, granatową bluzę adidas z dużym, białym logo na środku oraz czarne buty marki Diesel.

Każda informacja jest na wagę złota. Rodzina Krzyśka prosi wszystkich, którzy go widzieli o kontakt do Policji w Ożarowie: +48 22 722 20 32 lub na numer: 112, Fundacji na Tropie im. Janusza Szostaka: +48 502 226 215 oraz rodziny: 604 944 800.

Zobacz poniżej zdjęcia różowego psa POOPilka na Ochocie:

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE