Koronawirus w SP nr 46 w Warszawie. "Obserwujcie stan zdrowia dzieci"

2020-03-14 18:32 AGO
Koronawirus w podstawówce przy Wałbrzyskiej
Autor: Wikipedia, CC, Fot. bonczek_hydroforgroup, 2009

U jednego z pracowników Szkoły Podstawowej nr 46 przy Wałbrzyskiej w Warszawie potwierdzono obecność koronawirusa. Dyrekcja placówki rozesłała wiadomości do rodziców uczniów z prośbą, by obserwowali stan zdrowia swoich dzieci. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

- Szanowni Państwo, z przykrością informuję, że u jednego z pracowników szkoły stwierdzono zarażenie koronawirusem. Wszystkie odpowiednie instytucje zostały przeze mnie natychmiast powiadomione. Czekam na ich decyzję i instrukcje dalszego postępowania w tej trudnej sytuacji. W trosce o uczniów, kieruję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi na samopoczucie dzieci i obserwację ich stanu zdrowia. O wszelkich decyzjach i zaleceniach będę Państwa informowała na bieżąco - poinformowała uczniów dyrekcja szkoły.

W całej Polsce potwierdzono już 93 przypadki koronawirusa. Dwie osoby zmarły. W Warszawie stwierdzono dziś obecność koronawirusa u kolejnych dwóch osób. Łącznie na Mazowszu przebywa 13 zarażonych osób. 112 osób przebywa w szpitalach celem wykluczenia zachorowania na COVID-19, kwarantanną objętych jest 378 osób, a nadzorem epidemiologicznym 3898 .

Bieżące informacje dotyczące koronawirusa znajdziecie w naszej >>RELACJI<<

Koronawirus: lista szpitali

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.