Sanah

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Wydarzenia

Koncert Sanah w Warszawie. Jak szybko dojechać na PGE Narodowy? Jak wrócić?

2023-09-22 17:58

W piątek, 22 września na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi Sanah. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów wokalistki i przyciągnie prawdziwe tłumy. Sprawdźcie więc, jak najszybciej i najwygodniej dojechać na imprezę, a później wrócić z niej do domu.

Koncert Sanah w Warszawie - jak szybko dojechać na PGE Narodowy?

Na duże wydarzenia na PGE Narodowym zawsze najwygodniej jest dojechać metrem. Uczestnicy koncertu Sanah mogą również wybrać pociągi KM oraz SKM lub tramwaje, które przejeżdżają przez most Poniatowskiego. Ostatecznie do dyspozycji są oczywiście również autobusy.

Kierowcy, którzy wybiorą dojazd prywatnym samochodem, powinni pamiętać o ograniczeniach w ruchu indywidualnym na Saskiej Kępie. Utrudnienia potrwają w godz. 17:00-21:00.

- Od godz. 17:00 do końca koncertu – w przypadku zamknięcia ulicy Sokolej od Zamoście do Wybrzeża Szczecińskiego – autobusy linii 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do pętli DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), a 146 i 147 - Wybrzeżem Szczecińskim i ulicą Zamoście. Jeżeli zamknięte zostaną ulice J. Zamoyskiego, Zamoście i Sokola, trasy objazdowe zostaną wprowadzone dla linii E-1, 102, 125, 135, 146, 147 i 202. Autobusy linii 102, 125, 202 będą jeździły ulicami Targową i Kijowską do przystanku końcowego na pętli DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), 135 - Targową, a 146 i 147 - al. Zieleniecką. Autobusy linii E-1 pojadą z Gocławia mostem Świętokrzyskim do stacji metra Centrum Nauki Kopernik - przekazali przedstawiciele WTP.

Koncert Sanah w Warszawie - jak szybko wrócić z PGE Narodowego?

Po zakończeniu koncertu, ok. godz. 22:00 z ruchu mogą zostać wyłączone most Poniatowskiego oraz Al. Jerozolimskie między rondem de Gaulle'a i rondem Waszyngtona. Jeśli tak się stanie, autobusy i tramwaje trafią na objazdy.

- Składy linii 7 pojadą przez most Śląsko-Dąbrowski. Tramwaje linii 9 i 24 po stronie Śródmieścia będą kończyły kursy na pl. S. Starynkiewicza, a na Pradze na pętli RATUSZOWA-ZOO. Natomiast tramwaje linii 22 po stronie Śródmieścia dojadą na pl. S. Starynkiewicza, a na Pradze będą jeździły w pętli WIATRACZNA – … – al. Zieleniecka – al. Waszyngtona – WIATRACZNA - poinformował WTP.

Warto pamiętać, że na trasy ruszy zastępcza linia autobusowa Z-9, która pojedzie w obu kierunkach: PL. ZAWISZY 03 – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – WIATRACZNA 03. Poza tym "autobusy linii 111, 117, 158, 166, 507, 521, N22, N24, N72 ominą zamknięty fragment tras mostem Łazienkowskim".

- Po koncercie z ronda J. Waszyngtona (odpowiednio z przystanków nr 03 i 04) uruchomimy dodatkowe kursy autobusów linii 138 i 509 w kierunku Bokserskiej, Gocławia i Winnicy. Ponadto zostanie zwiększona częstotliwość kursowania drugiej linii metra w kierunku stacji Bemowo - przekazano.

Na tory ruszą też dodatkowe tramwaje linii 9 i 26 na trasach:

  • 9: GOCŁAWEK – … – al. J. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO,
  • 26: AL. ZIELENIECKA 05 – Targowa –  … – PKP WOLA (WOLSKA).

Dawid Podsiadło na PGE Narodowym w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Dni Transportu Publicznego 2023 w Warszawie. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych!
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE