Prime Orchestra

i

Autor: um.warszawa.pl / prime-orchestra.com Prime Orchestra

Koncert dla wolontariuszy w Warszawie 5.05 - wystąpi wyjątkowa orkiestra z Ukrainy

2022-05-04 15:25

Na czwartek, 5. maja zaplanowano wyjątkowy koncert w Warszawie. Orkiestra, która wystąpi przed Pałacem Kultury i Nauki, zagra dla wszystkich warszawskich wolontariuszy i mieszkańców stolicy. W ten sposób artyści chcą podziękować za włączenie się w pomoc Ukrainie.

Będzie to wyjątkowe podziękowanie dla wolontariuszy, wolontariuszek i wszystkich mieszkańców Warszawy włączających się w pomoc Ukrainie. Od początku rosyjskiej inwazji do naszego miasta docierało wiele pociągów z osobami uciekającymi z zaatakowanego kraju. W większości były to kobiety i dzieci. Wiele spośród nich pozostało w stolicy i wciąż mogą liczyć na wsparcie miasta i zwykłych mieszkańców. Dzięki wolontariuszom i ludziom dobrej woli udało się zaspokoić niezbędne potrzeby tysięcy uchodźczyń. Teraz chce nam za to podziękować Prime Orchestra z Charkowa. W czwartek, 5. maja o 18:00, muzycy wystąpią na placu Defilad. Wydarzenie objęte jest patronatem prezydenta m.st. Warszawy.

Czym karmić psa? Webinar: Dom przyjazny dla psa. Pies szczęśliwy w domu i na spacerze

Prime Orchestra w Warszawie 5.05.2022

Prime Orchestra to nowoczesna grupa, która powstała w 2014 r. w Charkowie. Zespół łączy w sobie elementy orkiestry symfonicznej, grupy rokowej, big bandu i muzyki elektronicznej. Grupa znana jest z symfonicznych aranżacji znanych hitów. Swoją trasę koncertową rozpoczęli w Katowicach. Po występie w Warszawie udadzą się do Tallina, Tartu, Rygi, Helsinek i innych europejskich miast.

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE