Renata Kaznowska

i

Autor: UM Warszawa Renata Kaznowska

Komu Renata Kaznowska dedykuje zwycięstwo w plebiscycie? Piękne słowa wiceprezydent Warszawy

2020-02-12 18:31

Zwyciężczynią naszego plebiscytu na najbardziej aktywną urzędniczkę w Warszawie została wiceprezydent stolicy. Renata Kaznowska podziękowała w mediach społecznościowych za wsparcie i zdradziła, komu dedykuje zwycięstwo.

- Wszystkim którzy oddali na mnie głos w Plebiscycie „Na najbardziej aktywną urzędniczkę w #Warszawa” bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję za mnóstwo miłych słów i wspaniałych ciepłych wpisów w mediach społecznościowych - czytamy na Facebooku.

Wiceprezydent Warszawy uzyskała aż 39 proc. głosów internautów! Na podium stanęły także rzecznika Zarządu Dróg Miejskich, Karolina Gałecka - zdobyła 24 proc. głosów oraz rzeczniczka Białołęki, Marzena Gawkowska - 13 proc. głosów. Wszystkie urzędniczki, nie tylko te, które znalazły się w plebiscycie, zasługują na pochwałę i szacunek za swoją ciężką pracę. Zwyciężczyni także zwróciła na to uwagę w swoim wpisie.

- To wyróżnienie dedykuję wszystkim urzędniczkom m.st.Warszawa. Mnie motywuje ono do jeszcze cięższej pracy na rzecz naszego pięknego miasta - napisała wiceprezydent Warszawy.

Redakcja ESKA Warszawa raz jeszcze gratuluje zwycięstwa!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE