Kierowca stracił panowanie nad ciężarówką, pojazd się przewrócił. W naczepie było 160 świń

2023-01-30 20:05

Na drodze krajowej nr 60 miejscowości Bielsk (woj. mazowieckie) wywrócił się ciężarowy man z naczepą przewożącą trzodę chlewną. Było to aż 160 zwierząt. Utrudnienia dla innych kierowców w tym miejscu trwały kilka godzin, jednak zdążyły się już zakończyć.

Jak poinformowała w poniedziałek asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, 32-letni kierujący ciężarowym manem z naczepą na łuku drogi krajowej nr 60 w miejscowości Bielsk stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Cały zestaw, ciągnik wraz z naczepą, przewrócił się tam na bok.

Czytaj również: Policja z Mazowsza dostała zadziwiający telefon. Pijany kierowca sam zgłosił swój wypadek

Wypadek ciężarówki z trzodą chlewną

- W naczepie przewożona była trzoda chlewna, 160 sztuk - przekazała asp. Kowalska. Zwierzęta musiały zostać odpowiednio zabezpieczone.

- Kierowca był trzeźwy. Pomoc medyczna nie była potrzebna - dodała policjantka.

W poniedziałek, w związku z opadami śniegu na drogach w Płocku i w okolicznych miejscowościach panują trudne warunki - jest ślisko. Kierowcy są więc proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności.

Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na Nowym Świecie! Łukasz G. w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE