Metro M2

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Kiedy otwarcie nowych stacji II linii metra? Znamy oficjalny termin

2022-09-28 10:02

Od środy 28 września pasażerowie będą mogli korzystać z nowych stacji II linii metra - Zacisze, Kondratowicza i Bródno. Nowe stacje zostaną otwarte po konferencji prasowej z udziałem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Data otwarcia nowych stacji II linii metra

- Właśnie dostałem informację nt. 3 nowych stacji: inwestycja zakończona, wszystkie pozwolenia kompletne. Jutro o 13:30 mieszkanki i mieszkańcy Warszawy pojadą już ze stacji M2: Zacisze, Kondratowicza i Bródno - poinformował oficjalnie Rafał Trzaskowski za pośrednictwem Twittera.

Wcześniej swój komunikat w sprawie wydali przedstawiciele Metra Warszawskiego. "W związku z licznymi zapytaniami od pasażerów informujemy, że otwarcie trzech nowych stacji linii M2: Zacisze, Kondratowicza i Bródno nastąpi nie później niż w ciągu kolejnego dnia od otrzymania kompletu pozwoleń na użytkowanie" - podali 26 września w mediach społecznościowych.

Od tamtej pory udało się już zgromadzić wszystkie potrzebne zgody.

Awaria dźwięku w warszawskim metrze

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policjanci pomogli w transporcie serca do przeszczepu. Pacjent jest już po operacji
  2. Policyjne małżeństwo chciało w wolnym czasie pozbierać grzyby. Zamiast tego dokonali zatrzymania
  3. Pogrzeb Franciszka Pieczki. Słynny aktor zostanie pochowany na cmentarzu w Aleksandrowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE