KAJDA na BULWARACH - wybierz się z nami na wirtualne Bulwary! [WIDEO, NOWE ODCINKI]

2020-05-27 15:10
Kajda
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=amQiwbAmaAQ

Brakuje wam świeżego powietrza? Tęsknicie za przechadzaniem się po bulwarach, poznawaniem nowych osób i zdobywaniem wiedzy i kolejnych plotek? Teraz możecie wybrać się na wirtualny, zabawny spacer wspólnie z Kasią Kajdasz! W pierwszej odsłonie nowego projektu pojawiła się znana i lubiana piosenkarka Ewelina Lisowska. Co jeszcze na was czeka? Nowe odcinki znajdziecie w tym artykule!

Kajda na Bulwarach to niezwykły projekt, który będziecie mogli obejrzeć w każdy wtorek i czwartek. Nowe odcinki pojawiać się będą po godzinie 18.

"To jest karygodne" - Maryla Rodowicz o sytuacji w Trójce!

Oglądać będziemy mogli je na platformie YouTube na kanale, o takiej samej nazwie, czyli Kajda na Bulwarach.W pierwszym odcinku pojawiła się Ewelina Lisowska. Jakie niespodzianki czekają na nas w kolejnych?  O tym decydujecie również wy! Widzowie mogą podpowiedzieć Kasi, w komentarzach, kto ma być jej następnym gościem.

W tym artykule znajdziecie najnowsze filmiki Kajdy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE