Jezioro Łabędzie na studniówce w Płońsku

i

Autor: YouTube/Płońsk w sieci

Jezioro Łabędzie na studniówce w Płońsku. Maturzyści dali wspaniały popis!

2023-02-17 10:56

Studniówka w Płońsku nabrała niecodziennego charakteru, kiedy przyszli maturzyści zaprezentowali swoją twórczość taneczną. Kreatywność młodych ludzi nie zna granic. Jezioro Łabędzie zostało odtańczone na najwyższym poziomie... poczucia humoru.

Studniówka jest jednym z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Na 100 dni przed maturą wszyscy emocjonują się tym, co ich czeka w najbliższej przyszłości. Najpierw bal, potem egzamin. Ponieważ matura jest pierwszym aż tak poważnym sprawdzianem wiedzy młodych dorosłych, warto na studniówce bawić się z przytupem.

Czytaj także: Nowy trend na studniówkach! Maturzystki szukają jednej rzeczy w kwiaciarniach

Studniówka 2023: Maturzyści z Płońska rozbili bank

Ten wieczór to nie tylko piękne stroje, dobra muzyka i uroczysty polonez. Zdarza się, że przesądy nieco utrudniają przyszłym maturzystom spokojną zabawę, ale dobre nastawienie i poczucie humoru jest w stanie uratować absolutnie każdą zabawę. Dowiedli tego maturzyści Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku. 

Na swoim balu studniówkowym odtańczyli oni... Jezioro Łabędzie! Oczywiście panom daleko było do profesjonalnych tancerzy baletowych, ale najwyższych lotów był to pomysł, który rozbawił całą szkołę. Na pewno dzięki nim będzie to bal jeszcze bardziej niezapomniany. 

Studniówka 2023 w klasycznym wydaniu

Fanom większej studniówkowej klasyki polecamy zapoznać się ze zdjęciami z XLV Liceum Ogólnokształcącym im. Romualda Traugutta lub I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie. 

Natomiast wszystkich rodziców i dziadków obecnych maturzystów zapraszamy w sentymentalną podróż w przeszłość do studniówek z czasów PRL-u. Wtedy młodzież również pokazywała, że niezależnie od warunków i okoliczności, można po prostu cieszyć się życiem.

Czytaj także: Jak zaprosić koleżankę na studniówkę? Praktyczne porady

Studniówka miejska w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE