Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Jarmark Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki

2022-11-30 9:33

Już wkrótce odbędzie się Jarmark Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki czyli Targ Św. Mikołaja. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie poniżej.

Jarmark Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki

Już niedługo w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się Jarmark Świąteczny. Organizatorzy zapewniają, że podczas tego wydarzenia znajdziecie m.in. gwiazdkowe prezenty, pyszne jedzenie, świąteczne dekoracje, grzane wino i nastrojową atmosferę świąt. Jarmark Świątecznym w PKiN organizowany jest pod hasłem „Targ Św. Mikołaja”

Na targu znajdziecie ciekawe pomysły na prezenty,  zaczynając od wyrobów artystycznych i rzemieślniczych po ozdoby świąteczne i rękodzieło. Uzupełnieniem tego będą stragany z kulinarnymi przysmakami, słodkimi łakociami i aromatycznymi napojami, które rozgrzeją odwiedzających.

"Po doświadczeniach z ubiegłych lat, które pokazują, że w ostatnich dniach przed świętami Bożego Narodzenia, Warszawiacy wpadają w "świąteczny szał" - robiąc przedświąteczne zakupy oraz odbierając zamówienia na wigilijne stoły - postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkich wystawców, którzy zaopatrzą uczestników w świąteczne prezenty i wiele więcej! Warszawa nie zostanie bez kultowego, świątecznego wydarzenia jakim jest Jarmark Świąteczny tym razem pod hasłem Targ Św. Mikołaja" – relacjonuje organizator wydarzenia.

Na Targu spotkać będzie można także samego Św.Mikołaja i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Jarmark Świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki czyli Targ Św. Mikołaja odbędzie się od 10 do 11 grudnia 2022. Godziny otwarcia: sobota – 10:00-20:00, niedziela-10:00-18:00, wstęp bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE