„Festiwal Prezentów”

i

Autor: fot. nadesłane materiały prasowe

Jarmark Świąteczny w Hali Gwardii. Sprawdźcie, co znajdziecie na „Festiwalu Prezentów”

2022-12-13 20:19

Wkrótce w Hali Gwardii odbędzie się jarmark świąteczny pod hasłem „Festiwal Prezentów”. Organizatorzy zapewniają, że znaleźć tam będzie można ciekawe gwiazdkowe prezenty, pyszne jedzenie, świąteczne dekoracje, grzane wino i nastrojową atmosferę. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie poniżej.

Jarmark świąteczny w Hali Gwardii „Festiwal Prezentów”

Jeśli jeszcze nie udało Wam się kupić prezentów dla najbliższych, to wkrótce w Warszawie otwarty zostanie kolejny jarmark świąteczny. Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, od piątku 16 do 23 grudnia zrobicie świąteczne zakupy w Hali Gwardii na „Festiwalu Prezentów”. Jak zapewniają organizatorzy na miejscu znajdziecie wiele ciekawych prezentów – zaczynając od wyrobów artystycznych i rzemieślniczych po ozdoby świąteczne i rękodzieło. Uzupełnieniem tego będą stragany z kulinarnymi przysmakami, słodkimi łakociami i aromatycznymi napojami, które rozgrzeją wszystkich odwiedzających.

„Po doświadczeniach z ubiegłych lat, które pokazują, że w ostatnich dniach przed świętami Bożego Narodzenia, przez Hale Mirowskie są licznie odwiedzane przez warszawiaków – robiąc przedświąteczne zakupy oraz odbierając zamówienia na wigilijne stoły – postanowiliśmy również w tym roku nie zostawiać Warszawy bez kultowego, świątecznego wydarzenia i zorganizować Jarmark Świąteczny pod hasłem Festiwal Prezentów” – relacjonuje organizator wydarzenia.

Wstęp na Jarmark Świąteczny w Hali Gwardii czyli Festiwal Prezentów jest bezpłatny. Prezenty kupicie tam od 16 do 23 grudnia w godzinach: piątek-sobota – 9:00-20:00, niedziela-czwartek: 10:00-19:00 w piątek (23 grudnia) 9.00 - 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE