Jarmark Produktów Regionalnych - co kupimy? DATA, MIEJSCE, CENY [WARSZAWA]

2020-09-16 10:59 a.d.
Jarmark Produktów Regionalnych - co kupimy? DATA, CENY [WARSZAWA]
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe - produkty

Jarmark Produktów Regionalnych - co kupimy? Wrześniowy Jarmark Produktów Regionalnych będzie trwał od 16 września (środa) do 19 września (sobota) w Centrum Handlowym Blue City. Na stoiskach jarmarku, na poziomie - 1, będzie można kupić polskie produkty wytwarzane przez sprawdzone, rodzinne gospodarstwa i niewielkie zakłady. W ofercie wystawców znajdziemy swojskie specjały produkowane na podstawie starych polskich receptur i regionalnych przepisów

Jarmark Produktów Regionalnych - co kupimy?

Podczas kiermaszu na stoiskach znajdziemy produkowane tradycyjną metodą wędliny z Podlasia i Roztocza, wędzone ryby z Jeziora Żywieckiego, pieczywo na zakwasie, miody z mazurskich i białowieskich gospodarstw pasiecznych, kruszewskie ogórki, smalec z Sierpca, korycińską śmietanę, jaja i masło.

Jarmark Produktów Regionalnych - wystawcy

Wśród wystawców będzie słynąca z biłgorajskiego piroga Zagroda Roztocze, produkująca wędliny Bartlowizna czy znana ze znakomitej gęsiny Gospoda Swołowo. Dla tych, którzy tęsknią za prawdziwym domowym jedzeniem, jarmark będzie okazją do kupienia zup, bigosu, pierogów i naleśników.

ŹRÓDŁO: wsp

Wolontariat prezydenta Leszna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.