Jaktorów: mężczyzna zaatakował 15-latkę na ulicy, chciał ją zgwałcić

2022-07-05 14:34
Policja zatrzymała 37-latka
Autor: grodzisk.policja.gov.pl Policja zatrzymała 37-latka, który próbował zgwałcić młodą kobietę

Horror w Jaktorowie na Mazowszu! 37-letni mężczyzna próbował zgwałcić 15-latkę - zaatakował dziewczynę na ulicy i wciągnął w zarośla. Na szczęście spłoszył go kierowca, który się zatrzymał. Mężczyzna został aresztowany.

Kilka dni temu policjanci odebrali zgłoszenie o ataku mężczyzny na 15-latkę na jednej z ulic na terenie gminy Jaktorów. Sprawca miał chwycić dziewczynkę od tyłu za szyję i próbować wciągnąć ją w pobliskie zarośla. Na szczęście na widok zatrzymującego się samochodu musiał zrezygnować ze swoich planów i uciekł z miejsca zdarzenia - relacjonują policjanci.

Jaktorów. Policjanci zatrzymali 37-latka

Policjanci szybko zatrzymali 37-latka na terenie sąsiedniego powiatu.

Zebrana w sprawie dokumentacja została przekazana do Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie. Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu usiłowania doprowadzenia małoletniej przemocą do obcowania płciowego. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Decyzją sądu 37–latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Właściciele sklepu i policja poszukują klienta, który kopnął kota [WIDEO]

Policja poszukuje złodzieja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE