Galeria

i

Autor: Canva.com

Galerie handlowe i hotele otwarte? Od kiedy? Odmrożenie gospodarki potrwa do czerwca!

2020-04-29 10:13

Odmrożenie gospodarki potrwa do czerwca? Sztab kryzysowy pracuje nad odmrożeniem gospodarki. W życie wchodzą kolejne etapy. Drugi z nich przewiduje otworzenie bibliotek, hoteli, a być może nawet galerii handlowych. Kiedy wejdzie w życie? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl Warszawa!

4 lub 11 maja - jedna z tych dat może być tą kluczową z punktu widzenia kolejnego etapu luzowania obostrzeń i regulacji wprowadzonych w wyniku pandemii koronawirusa. Rząd ma przedstawić decyzję, ale najpierw poddać analizie - jaki wpływ na rozwój sytuacji miało wprowadzenie 20 kwietnia pierwszego etapu.

W drugim etapie mają być otwarte między innymi hotele, muzea, biblioteki, galerie sztuki i sklepy budowlane - te ostatnie w weekendy. Ale mówi się też, że lista ma zostać poszerzona o handel. W jaki sposób? Najwięcej mówi się o otworzeniu galerii handlowych, które ucierpiały przez epidemię. Tego dowiemy się po rozmowach zespołu.

Pol'and'Rock odwołany. Owsiak wystosował oświadczenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE