jadalne robaki

i

Autor: Flickr / Alpha Lau; Facebook / 7 Street - Bar & Grill

jedzenie

Jadalne robaki w burgerze? Popularna sieć wprowadziła kanapkę z mącznikiem

2023-03-22 17:43

Jadalne robaki w ostatnich tygodniach wywoływały wśród Polek i Polaków szczególne emocje. Ci, którzy nie boją się podobnych, kulinarnych nowości, mogą spróbować burgerów z mącznikiem również w Warszawie. Czasowo wprowadziła je bowiem do menu sieć 7th Street. Znaleźć je można również w Meet & Fit.

Jadalne robaki w burgerze. Można je zjeść w Warszawie

Spragnieni kulinarnych wrażeń mogą sięgnąć po jadalne robaki w kilku lokalizacjach w Warszawie. Więcej o miejscach, gdzie je znajdziecie, pisaliśmy tutaj. Teraz do listy sklepów i lokali, które wprowadziły tego rodzaju produkt do swojej karty, dołączyły sieci 7th Street oraz Meet & Fit, należące do tego samego właściciela.

Jak ogłosili przedstawiciele lokali, w ich menu zagościł Burger Vermi. Składa się on z bułki brioche, sosu chili-lime, rukoli, wołowiny, sera cheddar, ogórka konserwowego, pomidora, cebuli czerwonej oraz jadalnych owadów mącznika młynarka o smaku suszonych pomidorów z ziołami. Warto zaznaczyć, że chętni na jego spróbowanie powinni się pospieszyć, gdyż jest to oferta limitowana. Za tego rodzaju przyjemność zapłacić trzeba 39 zł.

7th Street i Meet & Fit - Warszawa

Chętni na spróbowanie burgera z jadalnymi owadami mogą zamówić go poprzez stronę internetową sieci. Same lokale 7th Street znajdziecie natomiast w Warszawie pod następującymi adresami:

  • ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 (Praga-Południe);
  • ul. Kazimierza Szpotańskiego 4 (Wawer).

Jeśli chodzi o restauracje Meet & Fit, te są zlokalizowane:

  • ul. Puławska 11 (Mokotów);
  • ul. Solec 81B paw. 22 (Śródmieście);
  • ul. Umińskiego 16F (Praga-Południe).

Zobacz, jak będzie wyglądała Towarowa 22 w nowej odsłonie:

Beszamel - kakao
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE