ING Bank Śląski

i

Autor: Wistula/Wikimedia Commons

Czasowe utrudnienia

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim. Klienci dostali komunikat

2023-03-27 8:35

W nocy z 25 na 26 marca (sobota, niedziela) usługi bankowości internetowej ING Banku Śląskiego były czasowo wstrzymane, utrudniony był także dostęp do bankomatów. Miało to związek z pracami serwisowymi.

Zobacz także: Prognoza pogody. Zamiast wiosny, nadchodzi wielki powrót zimy

Wady i zalety bankowości internetowej

Bankowość internetowa pod wieloma względami zmieniła oblicze naszego świata. Dzięki niej wszyscy mamy dostęp do własnych pieniędzy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Niestety, wraz z takim postępem pojawiły się nowe zagrożenia.

Jednym z nich są oszustwa internetowe, które potrafią wygenerować ogromne straty klientów banków i przed którymi regularnie one ostrzegają. Innym problemem bywają czasowe prace serwisowe, które ograniczają naszą wolność dysponowania środkami. Oczywiście tylko na chwilę, ale część klientów odczuwa wtedy swego rodzaju niepokój.

Czytaj także: Kilkadziesiąt nowych odcinkowych pomiarów prędkości w Polsce. Wiemy, gdzie zostaną zamontowane

ING Bank Śląski ostrzega przed utrudnieniami

- W nocy z 25 na 26 marca (z soboty na niedzielę) od 23:30 do 06:30 przeprowadzimy prace serwisowe – informował ING Bank.

W czasie prac serwisowych ING Banku Śląskiego występowały czasowe ograniczenia w dostępie do większości usług bankowych, w tym:

  • Bankomatów i wpłatomatów,
  • Systemu bankowości internetowej Moje ING i jego wersji mobilnej,
  • Systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej,
  • Płatności BLIK,
  • Przelewów ekspresowych,
  • Płatności internetowych za pomocą Płać z ING.
  • Płatności 3DSecure (płatności w Internecie dokonywane kartami, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS)
  • Specjalnego interfejsu PSD2
  • Nie będzie możliwości dokonywania zakupu produktów w Moim ING i na stronie www.ing.pl (w tym pożyczek i kont, także oszczędnościowych).

Czytaj także: Bank Pekao ostrzega! Przez jeden telefon można stracić całe oszczędności

Klienci ING Banku Śląskiego mogą przygotować się do tych utrudnień wypłacając gotówkę odpowiednio wcześniej i dbając o to, by wszystkie potrzebne przelewy zrobić poza godzinami prac serwisowych. W razie sytuacji kryzysowych, takich jak zastrzeżenie zgubionej karty - należy kontaktować się z infolinią pod numerem: +48 32 357 00 12.

Czytaj również: Oskar Szafarowicz ogłosił, co z jego sytuacją na UW. Zapytaliśmy uczelnię

Zobacz zdjęcia: Warszawa: pociągi metra dla Kijowa

Warszawska kranówka do wszystkiego. Jak nie marnować wody?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE