bankomat

i

Autor: Pixabay

Bankowość

ING Bank Śląski wydał komunikat przed weekendem. "Wypłać wcześniej gotówkę, jeśli planujesz wydatki"

2023-05-25 14:40

ING Bank Śląski opublikował komunikat, w którym poinformował o nadchodzących pracach serwisowych. W czasie ich trwania klienci mogą bowiem natrafić na spore problemy z korzystaniem z niektórych usług. Na co dokładnie należy się przygotować i kiedy wystąpią wspomniane przerwy?

ING Bank Śląski - prace serwisowe

ING Bank Śląski wydał komunikat, w którym poinformował o planowanych pracach nad "udoskonaleniem systemów". Działania będą prowadzone w nocy z 27 na 28 maja, w godz. 23:30-6:00.

- Jeśli w tym czasie planujesz korzystać z naszych usług, niektóre mogą być niedostępne - poinformowano. Na co dokładnie muszą się przygotować klienci? Jak przekazali przedstawiciele instytucji, wystąpią problemy z:

  • "Bankomatami i wpłatomatami,
  • Systemami Moje ING i ING Business,
  • Płatnościami BLIK,
  • Przelewami ekspresowymi,
  • Płatnościami internetowymi za pomocą Płać z ING,
  • Płatnościami kartami w internecie z 3DSecure (czyli tymi, które potwierdzasz w aplikacji lub kodem SMS),
  • Specjalnym interfejsem PSD2".

Klienci nie będą mogli również kupić nowych produktów na ing.pl oraz w Moim ING. - Mogą być też przerwy w obsłudze kart. Wtedy nie zapłacisz nią, nie aktywujesz jej, nie nadasz jej PIN-u i nie zmienisz limitów płatności - przekazano.

Czytaj również: Nieodebrane paczki kurierskie z Amazona do kupienia w Polsce. Co i za ile można kupić? 

W ramach przygotowania przed pracami przedstawiciele banku radzą, aby wypłacić gotówkę wcześniej oraz zrobić przelewy i zakupy poza wskazanymi godzinami. W przypadku potrzeby zastrzeżenia karty, należy zadzwonić na infolinię pod numer: +48 32 357 00 12.

ING Bank Śląski - utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów

Problemy z dostępem do niektórych usług wystąpią również kolejnej nocy. - W nocy z 28 na 29 maja w godzinach 00:00 - 03:00 planowane są prace serwisowe. W związku z tym mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash - dowiadujemy się. Co jednak ważne, "transakcje we wrzutniach mogą być realizowane w trybie off-line".

Zobacz galerię - Ćwiczenia policyjnych kontrterrorystów w Warszawie:

Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE