Absurdalna kolejka do zajezdni w Warszawie! Kierowcy tracili cierpliwość [ZDJĘCIA]

2021-03-05 11:53

Ile widzisz autobusów na tym zdjęciu? Absurdalna kolejna na przystanku w Warszawie! Na Gocławiu doszło do nietypowej sytuacji. Na jednym z przystanków w godzinach porannych utworzył się prawdziwy korek! Rekordowa liczba autobusów może szokować, bawić i zaskakiwać. Jak był powód tego niecodziennego zdarzenia?

A za czym kolejka ta stoi? Tym ,którzy w godzinach porannych znajdowali się niedaleko ulicy Jubilerskiej w Warszawie mógł ukazać się niecodzienny widok. Na jezdni, na przystanku... dosłownie wszędzie można było zobaczyć autobusy ZTM! Prawdziwie rekordową ilość pojazdów na jednym zdjęciu udało się nawet uchwycić z jednego z budynków nieopodal przystanku. Ile ich tam jest? To prawdziwa zagadka dla spostrzegawczych! Niektórzy mogą jednak zastanawiać się, jak doszło do tego, że na jednym przystanku zobaczyć możemy kilka autobusów jednocześnie. Czy spowodowały to utrudnienia w ruchu?

Autobusowy korek - jak była przyczyna?

Czy autobusowy korek wynika z poważnych problemów lub utrudnień w stolicy? Nie. To raczej zabawny zbieg o okoliczności i przypadek. Poranne opóźnienia sprawiły najpewniej, że kilka pojazdów spotkało się w tym samym miejscu. Widok był jednak tak niecodzienny, że trzeba go było uwiecznić!

Policja przypomina o prawach i obowiązkach rowerzystów
Sonda
Czy 500 plus w czasach koronawirusa powinno być zlikwidowane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE