Housepital Festival 2022! Moc atrakcji w Piasecznie już 24 września!

2022-09-22 16:34
Housepital Festival 2022! Moc atrakcji w Piasecznie już 24 września!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Na piaseczyńskim rynku 24 września odbędzie się jubileuszowa 10 edycja festiwalu Housepital w Piasecznie. Będzie to darmowa impreza dla wszystkich z muzyką klubową/elektroniczną.

Od godziny 16:00 do 22:00 będzie można usłyszeć 5 występów DJ'skich, w kolejności od początku: Mike & Laurent, Exation, 2sher, Martin Rosa & gwiazda wieczoru GROMEE. Poza dobrym House'owym graniem będzie rozstawiona pirotechnika, wyrzutnie CO2 i specjalny pokaz 3 metrowego robota LED.

Nowością w tym roku będzie silent disco, które będzie odbywało się równolegle na skwerze Kisiela. Do tego foodtracki z najlepszym lokalnym jedzeniem. Po zakończeniu imprezy na rynku organizowane jest afterparty w niedawno otwartym klubie Planeta, który mieści się przy ulicy Młynarskiej 54. Serdecznie zapraszają organizatorzy: Martin Rosa, Centrum Kultury w Piasecznie & Gmina Piaseczno na zakończenie sezonu letniego. Motto imprezy to: ,,Tutaj leczymy ludzi muzyką!"

Praga-Południe. Pustostan straszy swoim wyglądem mieszkańców ul. Mińskiej. Co tam było wcześniej?

QUIZ. Historia i teraźniejszość. Większość pada przy piątym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Bolesław Chrobry został koronowany na króla Polski w...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE