Harry Styles w Polsce 2023 - BILETY. Ceny i gdzie kupić? [DATA, MIEJSCE]

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Harry Styles w Polsce 2023 - DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy i gdzie wystąpi Harry Styles?

Harry Styles w Warszawie. Bilety w sprzedaży ogólnej, ogromne zainteresowanie!

W piątek 2 września punktualnie o godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl ruszyła ogólna sprzedaż biletów na przyszłoroczny koncert na Stadionie Narodowym. W momencie otwarcia systemu w kolejce były już 34 tysiące osób. Brytyjski artysta wystąpi w Warszawie 2 lipca 2023 roku. Miejsca w hotelach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Brytyjski artysta urodził się 1 lutego 1994 roku w Redditch w środkowej Anglii. W latach 2010–2016 był jednym z wokalistów niezwykle popularnego boys bandu One Direction, z którym wydał pięć wielokrotnie nagradzanych płyt. Jest nie tylko wokalistą, ale także autorem tekstów, muzykiem, modelem i aktorem. 2 lipca 2023 roku wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ogólna sprzedaż biletów rozpoczęła się w piątek 2 września o godzinie 10:00. W momencie jej uruchomienia w wirtualnej kolejce były już 34 tysiące osób. Jeszcze dłuższa była kolejka 1 września, gdy rozpoczęła się przedsprzedaż na TicketMaster.pl

Harry Styles na Stadionie Narodowym

Najpopularniejszy utwór Harry'ego Stylesa - Watermelon Sugar - zebrał na Spotify niemal dwa miliardy odsłon. Nic dziwnego, że brytyjski wokalista jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych artystów muzyki pop na świecie. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany po prostu Harry Styles, stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie. Drugi album, Fine Line, znalazł się na szczycie prestiżowej listy Billboard 200 tuż po wydaniu.

Styles jest również aktorem, który z powodzeniem zdobywa kolejne role w wysokobudżetowych produkcjach. Kinomaniacy mogli go oglądać m.in. Dunkierce Christophera Nolana. Niebawem na ekrany trafi natomiast wyreżyserowany przez Olivię Wilde Nie martw się, kochanie, w którym artysta wystąpił u boku Florence Pugh.

Harry Styles w Warszawie - noclegi

Wyszukując w serwisie Booking.com noclegi dla dwóch dorosłych osób na 1-3 lipca 2023 roku natrafiliśmy na komunikat, że na wskazane terminy na Pradze, a więc w okolicy Stadionu Narodowego, "80% miejsc na pobyt jest już niedostępne". Jeśli chodzi o2-3 lipca w tej samej okolicy, "89% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie". W przypadku pobytu 1-2 lipca "87% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie".

A jak wygląda sytuacja na Pradze-Południe?

  • 01-02.07.2023 - 86% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 02-03.07.2023 - 84% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 01-03.07.2023 - 75% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie

Jeśli chodzi o Śródmieście (na tych samych warunkach):

  • 01-02.07.2023 - 82% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 02-03.07.2023 - 78% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 01-03.07.2023 - 71% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tę podwyżkę odczuje wielu Polaków. Akcyza w 2023 roku mocno w górę
  2. Nowe promocje na paliwo. Lotos, BP, Shell i Moya przebiły ofertę Orlenu
  3. W Warszawie brakuje kierowców. Niektóre linie zostały na rozkładzie wakacyjnym
Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE