Hala Gwardii

i

Autor: UM Warszawa

Z Warszawy

Hala Gwardii zamyka się dla gości. Czasu na jej odwiedzenie zostało bardzo niewiele

2023-06-09 15:21

Hala Gwardii jest jednym z najciekawszych obiektów na mapie Warszawy, z czego doskonale zdają sobie sprawę okoliczni mieszkańcy. Niestety, goście będą mogli ją odwiedzać jedynie do końca czerwca. Budynek wkrótce czeka bowiem remont, który ma jednak nie zagrozić okolicznemu targowisku.

Hala Gwardii tymczasowo zamknięta dla odwiedzających

O tymczasowym zamknięciu Hali Gwardii w mediach społecznościowych poinformował jej obecny operator. Z jego wpisu dowiadujemy się, że goście będą mogli odwiedzać obiekt jedynie do końca czerwca.

Czytaj również: Co się dzieje w Warszawie w weekend? Najciekawsze atrakcje 10 i 11 czerwca

- Drodzy Goście, drodzy Partnerzy, dziękujemy Wam za stworzenie razem z CBR Events wspaniałej społeczności dookoła tego wyjątkowego na mapie Warszawy miejsca, jakim jest Hala Gwardii. Udało nam się zbudować miejsce ulubione przez warszawianki i warszawiaków, a także turystów, miejsce do którego kochamy wracać co weekend. [...] Wierzymy, że wrócimy razem do Hali po remoncie. Jesteśmy już razem 6 lat, to jest poważny związek! - czytamy. Operator zaprosił również w poście na ostatnie weekendowe wydarzenia w Hali, czyli Dni Hiszpanii oraz Weekend Portugalski.

Przypomnijmy, że Hala Gwardii musi przejść remont, który umożliwi dalsze przyjmowanie gości. W czerwcu do ratusza powinny spłynąć wszystkie oferty od chętnych do wykonania prac przedsiębiorstw. Jak przekazał dla TVN Warszawa Jakub Leduchowski, właściwy wykonawca zostanie wyłoniony jesienią. Nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpoczną się prace oraz jak długo potrwają.

Targowisko przy Hali Gwardii bezpieczne

Jednocześnie warto zaznaczyć, że remont ma nie przeszkodzić w działaniu okolicznego targowiska. To będzie obecne w tym miejscu bez przerw, z ewentualnymi modyfikacjami w ustawieniu straganów w zależności od etapu prac.

Czytaj również: Co z targowiskiem przy Hali Gwardii? Aktywiści alarmują, władze odpowiadają

Rusza pociąg „Słoneczny” z Warszawy nad morze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE