Groza w Warszawie! KOLEJNY wypadek miejskiego autobusu!

2020-07-07 12:30 Mateusz Nadworski
Wypadek autobusu linii 111 na Gocławiu
Autor: Tomasz Radzik Wypadek autobusu

To już kolejny wypadek autobusu miejskiego w stolicy! Na Bielanach Solaris linii 181 staranował cztery osobówki! Jedna osoba została ranna, pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala.

Po tragicznym wypadku miejskiego autobusu, który prawie dwa tygodnie temu spadł z Trasy Toruńskiej, doszło do kolejnego. Do zdarzenia doszło na ulicy Klaudyny. Solaris jechał w stronę ulicy Rudzkiej. Kurs miał zakończyć na Placu Wilsona. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 10.35. Autobus linii 181 uderzył w cztery samochody osobowe: dwa ople i dwie hondy. Jedna została ranna. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał ją do szpitala. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy – przekazała Anna Wójcik z Komendy Stołecznej Policji. Rzeczniczka dodała, że na miejscu nadal pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia. Autobus prócz samochodów uszkodził też latarnię.

Warszawa: Autobus spadł z wiaduktu! NIE ŻYJE jedna osoba, wielu rannych [RELACJA NA ŻYWO] [WIDEO, GALERIA]

Pojazd komunikacji miejskiej był obsługiwany przez firmę Arriva, czyli tą samą spółkę, do której należał autobus, który brał udział w wypadku na Trasie Toruńskiej. W zajezdniach należących do firmy, urzędnicy prowadzą szczegółowe kontrole.

Warszawa: Ruszyły kontrole w trzech zajezdniach autobusowych firmy Arriva

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA Z WYPADKU AUTOBUSU NA TRASIE TORUŃSKIEJ:

Super Raport 6 VII (gość: Kaleta)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.