Groza w Śródmieściu - ZAKRWAWIONA DZIEWCZYNA ZWISAŁA Z BALKONU

2022-05-18 12:01

Śródmiejskich policjantów wezwali mieszkańcy. W zgłoszeniu mowa była o krzykach, dźwięku tłuczonego szkła i młodej kobiecie zwisającej z poręczy balkonu. W jej mieszkaniu mundurowi znaleźli coś jeszcze. O sprawie przeczytacie w naszym artykule.

Te wydarzenia miały miejsce na warszawskim Śródmieściu. Policjanci z tamtejszego wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali wezwani do interwencji w związku z zakłóceniem porządku i ciszy nocnej. O zamieszaniu mundurowych poinformowali sąsiedzi. Z ich relacji wynikało, że z jednego z mieszkań dochodziły głośne krzyki i dźwięk tłuczonego szkła, a po chwili ktoś zauważył młodą dziewczynę zwisającą z poręczy balkonu na pierwszym piętrze. Funkcjonariusze szybko udali się pod wskazany adres. Na miejscu faktycznie zobaczyli ociekającą krwią młodą kobietę. Na szczęście nic jej już nie groziło - stała na trawniku w otoczeniu przypadkowych świadków zdarzenia. Policjanci udzieli jej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie. Musieli się jeszcze dowiedzieć, do czego doszło w mieszkaniu.

Kamil Semeniuk o transferze do Perugii

Dziewczyna rozbiła lustro... głową

Mundurowi weszli do wskazanego przez zgłaszających mieszkania. Zastali tam rówieśnika dziewczyny. Chłopak oświadczył, że doszło do kłótni, podczas której jego partnerka najpierw uderzyła kilkakrotnie głową w lustro, a następnie próbowała skoczyć z balkonu.

Coś zwróciło uwagę policjantów

Sprawa zakończyłaby się pouczeniem lub wnioskiem o ukaranie do sądu, lecz jedna rzecz zwróciła uwagę funkcjonariuszy - w mieszkaniu czuć było silną woń marihuany. W trakcie przeszukania mieszkania, w różnych miejscach znaleźli w sumie ponad 50 g. suszu. Para została zatrzymana i usłyszała zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: srodmiescie.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE