Grand Video Awards 2022. Warszawa zaprasza twórców do udziału w konkursie

2022-08-10 12:03
Kamerzysta
Autor: pixabay.com Kamerzysta

Rusza ósma edycja ogólnopolskiego konkursu Grand Video Awards 2022. Dla twórców wideo z miasta stołecznego stworzono specjalną kategorię "Warszawa. Stolica wolnego czasu". Zgłoszenia przyjmowane są do 5 września.

Grand Video Awards 2022 to dla filmowców publikujących w internecie wspaniała okazja do wypromowania swojej twórczości. Ideą konkursu jest uhonorowanie najbardziej nowatorskich autorów i autorek. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które koncentruje całą branżę twórców treści wideo. Miasto Stołeczne Warszawa jest partnerem konkursu i fundatorem nagrody specjalnej w kategorii "Warszawa. Stolica Wolnego czasu". Do 5 września można nadsyłać filmy pokazujące nasze miasto jako miejsce kultury, rozrywki, sportu i odpoczynku, gdzie mieszkańcy chcą spędzać miłe chwile. Na zwycięzcę czeka statuetka i 4 000 zł.

Video Awards 2022. Jak zgłosić swój film o Warszawie?

Przyjmowanie zgłoszeń w kategorii "Warszawa. Stolica Wolnego czasu" zakończy się 5 września o 23:59. Zgłosić można się poprzez formularz na stronie: grandvideoawards.pl. Łączna pula nagród wynosi w tym roku 52 tyś złotych. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali finałowej konkursu w październiku w Warszawie. Więcej szczegółów na stronie urzędu miasta.

Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc.6, bezseność

Joanna Jasitczak z Tu Historia zaprasza do udziału

Jury Video Awards tworzą uznani specjaliści zajmujący się filmem, dźwiękiem, realizacją czy reklamą. Co roku oceniają prace uczestników, spośród których wielu to youtuberzy i influencerzy. Przyznawane są nagrody w kilku kategoriach, m.in.: wideoklip, wideotutorial, hobby, podróże, kultura, sport czy edukacja. Oprócz tego rywalizować można w kategoriach specjalnych. W ubiegłym roku w kategorii "Warszawa" zwyciężyła Joanna Jasitczak, twórczyni kanału Tu Historia, za film "Odebrano mi młodość. Wspomnienia powstańców warszawskich". Dziś laureatka zaprasza do udziału w ósmej edycji konkursu:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE