Grand Beatbox Battle 2021 - Najlepsi beatboxerzy świata w Warszawie!

2021-10-21 15:46

Beatboxer to prawdziwy człowiek orkiestra. Co się stanie, gdy postawimy kilka takich takich orkiestr na jednej scenie? Podczas Grand Beatbox Battle 2021 w Warszawie swoje możliwości pokażą najlepsi beatboxerzy z całego świata. To prawdziwa gratka dla fanów muzyki. Nie może was tam zabraknąć!

Grand Beatbox Battle to jeden z najważniejszych międzynarodowych eventów w świecie beatboxu. Tegoroczna, dwunasta edycję wydarzenia, odbywa się w październiku w Warszawie. Beatbox to muzyka tworzona przez jedną osobę - tylko i wyłącznie za pomocą ust. Ta sztuka, jak żadna inna, pokazuje niesamowite możliwości ludzkiego głosu. Dziś beatbox zyskuje na popularności i tworzy wyjątkową, międzynarodową grupę artystów, której najlepsi przedstawiciele spotykają się na Grand Beatbox Battle w Warszawie. Na evencie pojawi się prawdziwa śmietanka beatboxowego towarzystwa, m.in. D-low z Wielkiej Brytani, obecny mistrz świata i zwycięzca ostatniej edycji GBB czy grupa Berywam - również mistrzowie świata i uczestnicy amerykańskiego Mam Talent, którzy gościli w talk show u Ellen DeGeneres.

Muzyka do Treningu | ESKA XD - Fit vlog #34

Grand Beatbox Battle 2021 - DATA i MIEJSCE imprezy

Pomimo tego, że ostatnia edycja Grand Beatbox została odwołana, to największy event beatboxowy na świecie w 2021 wraca z podwójną siłą. W tym roku wydarzenie odbędzie się w EXPO XXI i potrwa aż cztery dni (22 - 24.10 i afterparty 25.10). Zakwalifikowani wcześniej uczestnicy będą walczyć ze sobą w pięciu kategoriach m.in. solo i w grupach. Oficjalne afterparty przeniesie się do innego miejsca, gdzie setka beatboxerów weźmie udział w bitwie by starać się o prestiżowy tytuł 7toSmoke.

Chociaż najważniejszym elementem eventu są oczywiście beatboxowe pojedynki i konkurs, to jednak nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Beatbox jest sztuką na tyle urozmaiconą, że znajdzie się w niej coś dla miłośnika niemal każdego gatunku muzycznego. Nie zabraknie też wieczornych imprez i najlepszych DJów, którzy podkreślą muzyczny charakter całego wydarzenia. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie organizatorów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE