walentynki

i

Autor: materiały prasowe

Gdy chodzi o miłość, wiek nie gra roli. Poznali się w galerii handlowej i szybko zakochali

2023-02-23 15:04

Galeria Młociny zorganizowała z okazji niedawnych walentynek specjalny konkurs, w którym można było wygrać zaproszenie na romantyczną kolację. Jak się okazało, jedna ze zwycięskich par poznała się właśnie w centrum handlowym i udowodniła, że gdy chodzi o miłość, wiek nigdy nie jest przeszkodą.

Chętni do wzięcia udziału w konkursie musieli odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego to Wy powinniście otrzymać zaproszenie na walentynkową kolację?". Co ciekawe, o romantyczny wieczór w Hali Hutnik zdecydowało się walczyć aż 600 par. Historia jednej z nich szczególnie wzrusza.

Miłość ponad wszystko

- Poznaliśmy się na Międzypokoleniowej Potańcówce w Galerii Młociny, gdy piękne melodie przygrywała DJ Wika. Nie myślałam, że w moim wieku można się jeszcze zakochać. Teraz dopiero mamy czas na prawdziwą, dojrzałą miłość. Na spacery, rozmowy i wspólne dbanie o siebie. Byłoby idealnie, gdybyśmy nasz wspólny wieczór w święto miłości mogli spędzić z Wami - tak zaczynała się jedna z odpowiedzi, których autorzy zostali nagrodzeni. Udowodnili bowiem, że bez względu na to, czy ma się 20, czy 60 lat o uczucie zawsze warto walczyć.

Ostatecznie w kolacji przygotowanej przez restaurację Pesto wzięło udział 10 par. Na miejscu na zakochanych czekała muzyka na żywo oraz romantyczna aranżacja.

Czytaj również: Fort Wola powita nowy sklep. Niemiecka sieć Woolworth wkracza do Warszawy

- Wielu naszych klientów wzięło udział w konkursie, by uczestniczyć w wyjątkowej, walentynkowej kolacji. Od początku stawiamy sobie poprzeczkę wysoko, a duże zainteresowanie organizowanymi akcjami utwierdza w przekonaniu, że to właściwy kierunek. Galeria Młociny to nie tylko szeroka i atrakcyjna oferta zakupowa, ale także niezwykłe doświadczenia naszych gości. Przygotowując się do Walentynek wiedzieliśmy, że muszą być inne niż wszystkie. Romantyczna kolacja z muzyką na żywo w centrum handlowym? U nas to możliwe – podsumowała konkurs Kamila Kiersikowska, dyrektor Galerii Młociny.

VOX: sonda walentynki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE