Garażówka na Różycu

i

Autor: https://www.facebook.com/czaczakawiarnia/ Garażówka na Różycu

Garażówka na Bazarze Różyckiego 7.08. Pierwsza taka wyprzedaż na odświeżonym Różycu!

2022-07-25 15:42

Na niedzielę, 7 sierpnia zaplanowano wyprzedaż garażową na Bazarze Różyckiego. Tego dnia mieszkańcy i mieszkanki wystawią na sprzedaż ubrania, książki, meble i wiele drobiazgów. W jakich godzinach odbędzie się wydarzenie i co trzeba zrobić, by wystawić swój towar? Sprawdźcie w artykule.

Wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego 7.08 będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w sierpniu. Organizatorzy, Zarząd Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy, zamierza urządzać takie wydarzenia do października. Ma to być forma przywrócenia słynnemu Różycowi świetności i integracja lokalnej społeczności, która podczas wyprzedaży będzie mogła sprzedać, wymienić lub oddać przedmioty zalegające w garażach czy piwnicach. W niedzielę, 7 sierpnie na pewno nie zabraknie książek, ubrań, mebli, zabawek i wielu ciekawych przedmiotów. - Chcemy odczarować odnowioną część bazaru i pomóc jej zaistnieć w świadomości mieszkańców. Celem naszych garażówek jest integracja mieszkańców pragnących odsprzedać, wymienić lub oddać przedmioty np. zabawki, książki, ubrania oraz promocja Bazaru Różyckiego jako miejsca handlu. Impreza zaplanowana na "Różycu" wpisuje się doskonale w miejski program rewitalizacji Pragi. Takie miejsca z ich niepowtarzalnym klimatem, a jednocześnie po gruntowej rewitalizacji przekonują, że Warszawa to miasto wspaniale łączące nowoczesność i tradycję – mówi Maciej Wójtowicz Dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Warszawa. Bulwary Wiślane lśnią czystością! Wielkie sprzątanie nad Wisłą

Garażówka na Różyciu - godziny i zapisy dla sprzedających

Niedzielna wyprzedaż trwać będzie w godzinach 11:00 - 17:00. Wstęp na imprezę dla sprzedających, jak i kupujących jest bezpłatny. Sprzedających obowiązują jednak zapisy. Na każdą z planowanych garażówek będą one prowadzone do piątku poprzedzającego imprezę (do wyczerpania limitu miejsc). Należy wypełnić Kartę Rejestracyjną i przesłać ją na adres sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7, (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00). Do handlu zostaną udostępnione wolne pawilony. Będzie też dużo miejsca dla sprzedających na zewnątrz. Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło: um.warszawa.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE