Finał nocnej strzelaniny na Targówku. Igor S. w rękach policji

2022-09-26 8:05
Igor S.
Autor: policja.pl Igor S. został zatrzymany

W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali poszukiwanego Igora S., uczestnika strzelaniny na Targówku - poinformował w sobotę rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkomisarz Sylwester Marczak. Mężczyzna trafił do aresztu policyjnego.

W czwartek w nocy doszło do strzelaniny na Targówku. Policjanci chcieli zatrzymać poszukiwanego listem gończym Igora S. Mężczyzna, próbując uciec samochodem, potrącił policjanta. Drugi funkcjonariusz oddał cztery strzały w kierunku pojazdu.

Igor S. zatrzymany przez policjantów

"Padły strzały. Szybko odnaleziono porzucone auto z przestrzelinami i już przed godz. 22.00 policjanci zatrzymali uciekiniera" - relacjonował wydarzenia Sylwester Marczak. Dodał, że mężczyzna trafił do aresztu policyjnego.

Poszukiwania 32-letniego Igora S. prowadzili policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku. Mokotowski sąd wystawił za nim list gończy. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa.

Wypłacał pieniądze z wyłudzonego kodu BLIK, zauważyła go policjantka
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE