Filip Chajzer

i

Autor: Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News Filip Chajzer

telewizja

Filip Chajzer zniknął z "Dzień dobry TVN", jest chory. Redakcja wydała oświadczenie

2023-06-28 6:47

Filip Chajzer nie będzie w najbliższych tygodniach prowadził "Dzień dobry TVN". - To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało - przyznał. Krótki komunikat w tej sprawie wydała jego redakcja.

Spis treści

  1. Filip Chajzer jest chory, znika z "Dzień Dobry TVN" i zapowiada: Wrócę, kiedy będę na siłach
  2. Chajzera zastąpią inni prowadzący
  3. Filip Chajzer, choroba

Filip Chajzer jest chory, znika z "Dzień Dobry TVN" i zapowiada: Wrócę, kiedy będę na siłach

- To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny. Bez gwarancji, że skończy się sukcesem - wyjaśnił Filip Chajzer w rozmowie z pudelek.pl. Podkreślił, że wzruszyła go reakcja kierownictwa TVN. "Pełne wsparcie i zrozumienie. Wrócę, kiedy będę na siłach. Każdemu życzę takiego pracodawcy. (...) Jeśli ktoś po ludzku będzie chciał trzymać kciuki za moje zdrowie, to będę bardzo wdzięczny za tę energię - podsumował.

Przypomnijmy, że Chajzer wrócił niedawno po krótkiej przerwie do prowadzenia programu, teraz jego nieobecność ma być długa.

Chajzera zastąpią inni prowadzący

"Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!" - czytamy w krótkim komunikacie redakcji "DD TVN".

Widzowie programu i fani Chajzera życzą mu w komentarzach zdrowia i dużo sił.

Filip Chajzer, choroba

Na co choruje Filip Chajzer? Nie jest to publiczna informacja. W przeszłości Chajzer zmagał się z problemami psychicznymi. Kilka tygodni temu pisał w mediach społecznościowych: - Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem.

Chajzer ma 38 lat, współprowadzi "DD TVN", w przeszłości był reporterem tego programu. Prowadzi fundację, wspiera zbiórki na rzecz chorych i potrzebujących. Jest synem znanego dziennikarza i prezentera Zygmunta Chajzera. 

Znani aktorzy, muzycy i artyści pochodzący z Kielc. Znasz wszystkich? Sprawdź w naszej galerii poniżej.

Zygmunt Chajzer maskotki Zonka strzeże jak oka w głowie!
Listen on Spreaker.